2.1 למחשב בכ~600 ש"ח <רק מCOM4U> - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2.1 למחשב בכ~600 ש"ח <רק מCOM4U>

scylla

Recommended Posts

שלום שלום!

לאחרונה הגעתי למסקנה שהLUXEON שלי בהחלט קקי... למרות שבעוצמות נמוכות הם יחסית מצויינים אני חייב לציין! בכל מקרה, אני רוצה לקנות 2.1 למוזיקה בעיקר וגם לסרטים קצת ומשחקים. כרטיס קול יש לי 5.1 מובנה של REALTEC AC97 מהלוח AI7 של , בכל מקרה אני לא רואה צורך רציני לרכוש חדש כאשר אני רוצה לשמוע בסטריאו.

רציתי לדעת איזה רמקולים מומלצים, עדיפות גבוהה יש לALTEC LANSING, אבל אני לא בטוח איזה דגם הכי טוב ATP3 \ 2100 \ 4121. ויש בעיה שבחנות לא בטוח שיש את כולם. בכל מקרה יש 2.1 הגון ומשתלם מבית קריאטיב \ לוג'יטק?

אני אודה אם תוכלו לעזור לי ולהגיד מה ההבדלים בין דגמי אלטק, עדיפות למוזיקה מסויימת, איכות , עוצמה וכו'.

נ.ב - אני שומע אלקטרונית וראפ, חשיבות גבוהה לבאס מהיר חזק ומדוייק!

תודה מראש,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אינך צריך כניסה לאוזניות מובנת ברמקולים:ATP3 ב-456 ש"ח(קניתי משם את הסט הזה דרך אגב, פשוט מעולה)

אם יש צורך בכניסה לאוזניות, ALTEC 4121 ב 535 ש"ח יהיו בחירה נבונה. (לא שמעתי אותם, כך שאני לא יכול לומר לך אם הם עדיפים על ATP3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 200 ש"ח זה זול מדי, הוא צריך בלפחות 600 ש"ח....

סתם, האמת אני מכיר הרבה אנשים שכנו את ה INSPIRE 2500 ומרוצים מאוד ממנו, לי אישית יש את ה SOUND SYSTEM 80 אבל זה כבר סיפור אחר... (לא שווים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה אבל ה2500 הם דגם מאוד פשוט, חסר איכות ועוצמה, הם טובים בתור בסיסיים למי שלא רוצה איכות רצינים ולא שומע חזק.

יש לי פחות או יותר באותה רמה, ככה שזה יהיה הזוי להחליף ל2500.

חבר'ה המבחר הצטמצם ל4121 או לATP3, בבקשה אני ממש מבקש, יש הבדל באיכות \ עוצמה ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The ALVS4121 is more powerfull, it has extra 1 W RMS to the subwoofer and the satellites i think they have half W RMS less than the ATP3, but those are really minor differences, so just choose the one who looks better.

In both cases you will get an excellent improvment in sound quality!

Good luck with the purchase!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...