המלצה לנגן mp+ רדיו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנגן mp+ רדיו

udist

Recommended Posts

קראתי את הנושאים על נגנים ועדיין לא הגעתי להחלטה, נותנים שם טיעונים שלא הכי רלוונטיים לגבי, אז פשוט אני ארשום מה אני צריך מהנגן ומקווה שעזרו לי...

קיצר אני אוטוטו מתגייס קרבי, אז אני צריך משהו שיחזיק הרבה זמן (כמה שיותר שעות נגינה), ושיהיה עם נפח סביר (בין 20-40 ג'יגה), רדיו חשוב מאוד (!), שלט+אוזניות טובות אם אפשר, חיבור פשוט והעברה פשוטה מהמחשב, ומחיר כמה שיותר זול...

דברים שממש ל-א חשובים לי: עיצוב, גודל, משקל, מסך צבעוני (אבל שלא יהיה נטול מסך, ושהמסך יהיה מואר) וכל שאר התכונות של כניסות/יציאות מיוחדות וכו'...

ממה שקראתי בנושאים הקודמים הבנתי שהפוד יורד מהרשימה, ויש שלושה שאני מתלבט: iriver, nomad jukebox , touch

ואפילו עוד שניים, הריו והiaudio

קראתי פה גם על ה muvo, אבל ממה שאני רואה בחנויות באינטרנט זה שהוא מבוסס והמקסימום שראיתי זה 512 מגה, אם מישהו יודע/ממליץ אחרת שיגיד דעתו...

אחי נמצא כרגע בתאילנד ואני הולך לבקש ממנו לקנות והוא חוזר עוד השבוע, אז שני דברים:

אם אפשר תשובה מהירה (איזה נגן+דגם+מחיר בארץ) לראות אם באמת שווה לקנות שם...

ואם יוצא וכן משתלם לקנות שם (מקווה שמישהו יתן חוות דעת גם על זה), האם זה סיכון או לא...?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני לא חובב מיני דיסק, נראה לי שזו שלא מיצתה את עצמה מצד אחד, ומצד שני גם לא תמצה את עצמה אף פעם, אף פעם היא לא נכנסה לתודעה בתור משהו טוב וחדשני ששווה להשקיע בו, ובמיוחד כעת כשיש תחליפים רבים וטובים היא תתיישן ותעלם לה...

אז אם אפשר המלצה בקשר למכשירים שכן ציינתי, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נמצא כרגע בתאילנד ואני הולך לבקש ממנו לקנות והוא חוזר עוד השבוע, אז שני דברים:

אם אפשר תשובה מהירה (איזה נגן+דגם+מחיר בארץ) לראות אם באמת שווה לקנות שם...

ואם יוצא וכן משתלם לקנות שם (מקווה שמישהו יתן חוות דעת גם על זה), האם זה סיכון או לא...?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...