איך עושים ב-IExplorer6 שיתן לי אופציה להוריד למחשב קבצי mpg ולא יפתח אותם? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עושים ב-IExplorer6 שיתן לי אופציה להוריד למחשב קבצי mpg ולא יפתח אותם?

KapiSH

Recommended Posts

טוב אז הבעיה היא כזו.

אני חובב קליפים מושבע, ולאחרונה נראה כי כל אתרי הקליפים האיכותיים יורדים, אתמול סוף סוף מצאתי אתר נחמד עם 3 קליפים איכותיים אבל הבעיה היא שהורדת הקליפים מתבצעת דרך מנגנון anti-leech, הסיומות של הקבצים הן mpg, וכשאני לוחץ על ההורדה זה פותח לי את ה-mpg ב-mplayer וכותב שיש בעיה לפתוח את הקובץ ישירות מהאינטרנט (כלומר ב-stream), אז רציתי להוריד את זה, כמובן שעם תוכנת הורדות אי אפשר כי אני לא יודע מה כתובת הקובץ, אבל לפחות אפשר להוריד את זה עם הדפדפן, רק צריך לבטל שלא יפתח קבצי mpg אוטומטית אלא יציג לי חלון שבו אני בוחר מה לעשות (וכמובן אני רוצה להוריד, לא לפתוח ישירות), איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין - אני מעוניין שכשאני לוחץ על קישור לסרטון mpg באינטרנט, זה לא יפתח לי אותו בנגן המדיה, אלא יציג חלון שבו אני יכול לבחור לשמור את הקובץ במחשב.

בבקשה עיזרו לי זה דחוף.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, זה anti-leech, אי אפשר ללחות לחיצה ימנית ולשמור, חייבים ללחוץ לחיצה שמאלית, אין שום סיכוי לגלות את כתובת הקישור.

אני פשוט רוצה שבמקום שזה יפתח לי אוטומטית בנגן המדיה שזה יציג לי חלון ובו אני בוחר מה לעשות עם הקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוריד את פלאשגט ותגרור את זה לאוזן הגרירה ;D

נו כבר אמרתי שזה anti-leech, אי אפשר לגרור את זה!

תנסה לגרור לחצן ותראה שאי אפשר :-/

או שתמצא דרך להפעיל את זה עם ה MP 6 ואחרי שהסרט נטען במלואו לנגן, פשוט תעשה Save As...

אין, הוא כותב שהוא לא מצא קודק מתאים כדי לטעון את הסרט ישירות מהרשת... כנראה זה בפורמט m2v והם שינו לזה סיומת ל-mpg...

אני זוכר בבירור שיש אפשרות לבטל פתיחת קבצי מדיה אוטומטית ולעשות שזה יציג חלון שמאפשר הורדה... אני רק לא מוצא את האפשרות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...