המלצות למודם ADSL - החלטה סופית צריכה להתקבל עד הבוקר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למודם ADSL - החלטה סופית צריכה להתקבל עד הבוקר

ot

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת ולאחר התקרצצות על כל האחראים בבזק (עד מנהל המרחב!!) קיבלתי היום מהם טלפון

שכותרתו: האם אתה עדיין מעוניין ב-ADSL ? (מעוניין?! מעוניין?! ועוד איך שכן !! חיי התקצרו מהמתנה מורטת עצבים!! )

בקיצור, עלי להחליט האם לקנות מהם את המודם או לקנות באופן פרטי?

הם דורשים 480 ש"ח ! למודם אלקטל או אורכית.

1. האם המודמים הנ"ל מומלצים? אם אפשר, לספק חוות דעת אישית.

2. במידה ולא מומלץ, על איזה מודם הייתם ממליצים ? מן הסתם רצוי מניסיון מוכח. (גם המלצות מחברים יתקבלו בברכה ;D )

אגב, מן הסתם מודמים הנמכרים בארץ.

למקרה ומישהו תוהה איך זה שאני לא מעודכן מספיק. אז ככה, ככלל, כל דבר ועניין שאינו רלבנטי לגבי באופן אישי, אני לא

מוצא טעם לחקור וללמוד אותו סתם כך.

להזכירכם, אני רוצה להגיע להחלטה כבר בשעות הבוקר (מחר). כך, ככל שיהיו יותר תגובות (חוות דעת) עדיף.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אלקטל : לא מתקשה להריץ יישומים הדורשים את פרוטוקול ה UDP (Multiplayer Games over UDP & Streaming Video).

במקרה הצורך, ניתן לפרוץ אותו ולהפוך אותו לראוטר... הרבה אנשים מנשקים את מדבקת WOW המוצמדת אליו אחרי שהפכו אותו לPRO.

על האורכית אין הרבה מה להרחיב, לא אוהב אותו... נזק הפסיקו את החוזה שלהם עם אורכית כבר לפני יותר מחצי שנה ולא נראה לי שמשווקים אותו ברשת "נזק סטור"... אבל זה כבר עדיף לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקטל : לא מתקשה להריץ יישומים הדורשים את פרוטוקול ה UDP (Multiplayer Games over UDP & Streaming Video).

במקרה הצורך, ניתן לפרוץ אותו ולהפוך אותו לראוטר... הרבה אנשים מנשקים את מדבקת WOW המוצמדת אליו אחרי שהפכו אותו לPRO.

על האורכית אין הרבה מה להרחיב, לא אוהב אותו... נזק הפסיקו את החוזה שלהם עם אורכית כבר לפני יותר מחצי שנה ולא נראה לי שמשווקים אותו ברשת "נזק סטור"... אבל זה כבר עדיף לבדוק.

למה שמישהו ירצה לנשק את המדבקה על המודם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח איזה מודם הספקיות מביאות, אני לא חושב שהן מביאות אלקטל...

אני הכי אוהב את אלקטל, במיוחד בגלל הפונקציות ה"מיוחדות" שלו..

אז שווה להרים טלפון לספקיות ולעשות חקירה (עם עינויים וטילטולים כמו בשב"כ). רוב הספקיות מציעות מספר טלפון חינם (1800) בשביל עניינים כאלה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההחלטה היא בין אורכית לאלקטל

קח אלקטל.. מהסיבה הפשוטה,

שניהם טובים, ושניהם עובדים, אבל האורכית לא עושה משהו שהאלק' לא והאלק' עושה הרבה דברים שהאורכ' לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...