iAudio M3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iAudio M3

Spirit Crusher

Recommended Posts

שלום

היום שוטטתי באינטרנט וראיתי נגן לא מוכר בכלל

iAudio M3

תראו את הפרטים שלו

הוא נראה לי יותר טוב מהאיריבר הזן והאייפוד

http://eng.iaudio.com/http://eng.iaudio.com/zeroboard/product_M3_over.php?bmenu=p&id=cw5000

הוא ממש ממש דק, יותר מכל שאר הנגנים..

ברוחב וגובה של איריבר H300

14 שעות ניגון שזה דיי טוב

20mW OUTPUT כמו באיריבר

FM רדיו עם אפשרות הקלטה ויש לו מיקרופון עם הקלטה

מה שקצת מעצבן זה שאין עליו מסך ..יש שלט ועליו המסך

אבל אפשר להסתדר...

המחיר שלו באיביי דיי זול כמו הזן טץ' ואפילו פחות...

לא מצאתי אותו בארץ (ZAP)

משהו שמע עליו במקרה?

עריכה:

מצאתי עוד דגם

שמנגן 35 שעות!!

http://www.cowon.com/eng/hboard/view.php?boardID=E03&number=41

וואוו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בהחלט נחמד, יהיה שווה לבדוק אותו..

למעשה יש לו אותן תכונות כמו של ה H120, רק שאין לו מסך על המכשיר עצמו (ובזכות זה הוא דק יותר [בעובי של האייפוד] בגירסה הרגילה [זאת עם ה- 14 שעות סוללה], לא שזה כל-כך משנה כבר בגדלים כאלה, אם תשאל אותי...)

והוא כולל בערך אותו מספר שעות (14 לעומת 16 ב H120) בגירסה הרגילה (M3) ו- 35 שעות (נראה לי מעט תמוהה, למרות שהמכשיר מקבל עוד 4 מ"מ בעובי שלו בגלל הסוללה המוגדלת) בגירסת ה M3L.

אני רואה שיש לו גם גישה נורמלית לסיפריות וקבצים, כמו אצל אייריבר... :xyxthumbs:

אגב, רק בגלל שהשם שלו זה M3 הייתי קונה אותו...

עמוד מוצר עם קצת נתונים

First look

ביקורת קצרה

ביקורת מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק... עכשיו אני אצטרך לשבור תראש עוד יותר. מכר של אבא שלי נוסע לארצות הברית בחודש הבא ואני מתלבט בין האייריבר לZEN TOUCH, ועכשיו גם הIAUDIO.. דרך אגב בדקתי באתר של המכס שאין מכס על מוצר אם שוויו מתחת ל200 דולר והIHP-120 עולה 300 דולר אז אולי אם הוא ישים אותו בכיס אז המכס לא יבדוק אותו ? אפשר בכלל להתחמק מהמכס ? פשוט לשים בכיס ולעבור ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא ראיתי את הiAudio בעצמי, אבל הבנתי שהוא בכלל לא רע. אבל אני אישית לא יודע אם הייתי מסוגל להסתדר בלי מסך ביחידה הראשית... נראה לי קצת מעצבן.

ובקשר למכס... דברים כאלה אפשר להעביר בלי בעיה.

אני קניתי את הH120 בארה"ב, השתמשתי בו כבר שם, טסתי עד לארץ כשהוא בכיס, אף אחד לא צריך לדעת שהוא נמצא אצלי.

חוץ מזה, הם לא יכולים להוכיח שקנית את זה בחו"ל... אתה פשוט אומר שיש לך אותו מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, הם לא יכולים להוכיח שקנית את זה בחו"ל... אתה פשוט אומר שיש לך אותו מהארץ.

אם הם כבר החליטו לבדוק אותך ומצאו את זה עליך, אתה יכול להמשיך להגיד שיש לך אותו מהארץ, אבל זה לא יעזור.. אם זה באמת היה איתך מהארץ היית צריך להצהיר על זה ביציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם כבר החליטו לבדוק אותך ומצאו את זה עליך, אתה יכול להמשיך להגיד שיש לך אותו מהארץ, אבל זה לא יעזור.. אם זה באמת היה איתך מהארץ היית צריך להצהיר על זה ביציאה.

צודק, שכחתי מהעניין הזה... אבל מה עושים עם מצלמות דיגיטליות לדוגמה? לא שמעתי מהרבה אנשים שהם מצהירים על המצלמה כשהם יוצאים...

אז כמה בערך יקחו ממני על נגן בשווי 300-350 דולר ? כמה מע"מ ? ודרך אגב נגנים כאלו מוכרים ברשתות כמוWALLMART או דומיהן ? כי אין סיכוי להזמנה דרך האינטרנט... אין לו זמן.

אני לא יודע כמה הם יקחו, ניתן לאנקודר לחשב את זה... אבל לדעתי זה כבר יצא מחיר לא משתלם לעומת הארץ...

WALMART היא חנות כלבו... יש שם רק את האייפוד <הוא הרי מתנת האל לאמריקאים! יש אותו בעצם בכל מקום...>

מבחר של נגנים יש בחנויות האלקטרוניקה הגדולות כמו BesyBuy או CompUSA. אני קניתי בבסט ביי, ולא ראיתי שם את הIAUDIO... מלבד האייפוד והH120 היו שם ריו קארמה, נגנים של קריאייטיב, הDELL DJ אולי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות ? בארצות הברית האייריבר עולה 1300 ובארץ 2200 ! זה הבדל עצום ! ואולי בכל זאת אפשר איכשהו לעבור את המכס בלי הבדיקה ? הם הרי לא יתחילו לחטט לך בכיסים ?! ואולי אפשר לרשום על החשבונית 199 דולר כדי לא לשלם מכס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא לוקח את הH100 וH300.......

עכשיו ארקדיה אמרו שהעידכון הבא לא יכלול עברית כמו שהם אמרו ככה שלא מצופה שבכלל יהיה עברית אז איריבר מבחינתי איבדו את היתרון הענקי שיכל להיות להם בישראל.....

הדבר היחידי שנראה מבאס במכשיר הזה הוא שאין מסך ונראה לי יהיה קשה לעבור עם השלט בין 20 גיגה שירים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נ כון שדוקא בנגנים יותר משתמשים דווקא בשלט ועושה רושם שהשלט שם גדול ויפה אבל בכל זאת חובר המסך על הנגן עצמו לדעתי הוא חסרון דיי מעצבן, והסבר לגודלו הקטן של המכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא לוקח את הH100 וH300.......

עכשיו ארקדיה אמרו שהעידכון הבא לא יכלול עברית כמו שהם אמרו ככה שלא מצופה שבכלל יהיה עברית אז איריבר מבחינתי איבדו את היתרון הענקי שיכל להיות להם בישראל.....

הדבר היחידי שנראה מבאס במכשיר הזה הוא שאין מסך ונראה לי יהיה קשה לעבור עם השלט בין 20 גיגה שירים חחח

'

מה הביג דיל עם יש עיברית או אין עיברית

90 אחוז מהשירים שרוב האנשים שומעים הם בענגלית ...אז מה זה חושב עם יש או אין

אצלי זה 99 אחוז מהשירים בענגלית ואפילו שבדית גרמנית ונורבגית , אז זה לא ממש משנה עם יש עיברית או אין גם ככה לא קשה לשנות את שם השיר ל

yosi kaffaki - yeled idiot

א משהו כזה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...