איך אני עושה Tracert במודם pro? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני עושה Tracert במודם pro?

sxs

Recommended Posts

מאז שהפכתי את המודם לפרו אני לא יכול לעשות Tracert(בדוס...) לשום מקום... זה מראה לי Timeout...

אבל הפקודה Ping כן עובדת.

מה לעשות? איזו פקודה אני צריך לרשום כדי שזה יהיה אפשרי? ??? :veryangry:

נ.ב המודם מחובר ל-Switch ודרכו אני מתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אלטרנטיבה בשבילך : NeoTrace 3.0 אחלה תוכנה שעושה את זה במוד גרפי יפייפה ...

וקונקרטית לבעיה .... אם ה- Pro הופך את המודם גם ל- זה לא אומר שהפקודה חסומה , אלה אם ה-Pro גם סוג של Firewall שחוסם שירותים שונים כמו שימוש בתכונה של Traceroute .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אלטרנטיבה בשבילך : NeoTrace 3.0 אחלה תוכנה שעושה את זה במוד גרפי יפייפה ...

וקונקרטית לבעיה .... אם ה- Pro הופך את המודם גם ל- זה לא אומר שהפקודה חסומה , אלה אם ה-Pro מבצע גם סוג של Firewall שחוסם שירותים שונים כמו שימוש בתכונה של Traceroute .

זו בעיה ידועה של אלקטל במצב של PRO ואין דרך לפתור זאת. המודם לא מתפקד עם ה TRACERT של (לעומת זאת, עובד מצוין). גם כל התוכנות הגראפיות למיניהן NeoTrace או VisualRoute שמשתמשות בשירותים של ווינודס לא עובדות במקרה כזה. יש רק פתרון אחד - להפוך את המודם חזרה ל HOME. תעשה את השיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה חבר'ה :)

עכשיו, התוכנה באמת לא עובדת כמו שצריך - דיי דומה ל tracert של דוס (הרבה no respons).

להפוך את המודם חזרה ל-HOME אני לא אעשה כי זה מאוד שימושי בשבילי עכשיו.

אז אם מישהו יודע על איזו פקודה ב- Telnet לאלקטל שמסדרת את הבעיה, או תוכנה שכן עובדת עם הפרו, הוא מוזמן לכתוב כאן. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פשוט בעיה עם הפרוטוקול של TCP אחרי שהופכים ל PRO ... שמעתי על תוכנה שעושה Trace במצב של UDP ... למודם אין בעיה עם הפרוטוקול ... אז תמצא תוכנה שתעשה TRACE דרך פרוטוקול UDP ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...