צריך עזרה בקשר לנגן מבוסס הארדיסק בקשר ל"איפה לקנות" ראו בפנים: - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקשר לנגן מבוסס הארדיסק בקשר ל"איפה לקנות" ראו בפנים:

Me n MySelf

Recommended Posts

לאחר חיפושים מעמיקים ברשת ומחקר רב

החלטתי ללכת על דגם touch של creative

מצאתי אותו באינטרנט רק ב3 חנויות

buy4less

pdastore

starcom

(3 חנויות ישראליות כמובן)

השאלות שלי הם ככה:

1. האם למישהו יש נסיון או איזשהו מידע על החנויות האלה? נסיון איתם לטוב ולרע?

2. האם למישהו יש רעיון אחר איפה אוכל למצוא באינטרנט או בארץ חנויות שימכרו את הנגן?

3. האם יש איזשהי דרך להביא את הנגן לארץ מחו"ל בצורה כזאת שזה יהיה זול יותר מאשר לקנות בארץ (ולא אין מישהו שטס ויכול להביא לי)?

תודה מראש למי שעונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חיפושים מעמיקים ברשת ומחקר רב

החלטתי ללכת על דגם touch של creative

מצאתי אותו באינטרנט רק ב3 חנויות

buy4less

pdastore

starcom

(3 חנויות ישראליות כמובן)

השאלות שלי הם ככה:

1. האם למישהו יש נסיון או איזשהו מידע על החנויות האלה? נסיון איתם לטוב ולרע?

2. האם למישהו יש רעיון אחר איפה אוכל למצוא באינטרנט או בארץ חנויות שימכרו את הנגן?

3. האם יש איזשהי דרך להביא את הנגן לארץ מחו"ל בצורה כזאת שזה יהיה זול יותר מאשר לקנות בארץ (ולא אין מישהו שטס ויכול להביא לי)?

תודה מראש למי שעונה!

1. לא, אבל קח בחשבון כפי שכתבתי בעבר החנויות הללו בדר"כ לא מתעסקות עם היבואן (ולפעמים גם היצרן) האחריות שלהן נטו.

2. יש הרבה מנועי השוואת מחירים בחו"ל וכמובן יש את לגבי הארץ אני חושב שמיצית.

3. יש את http://www.mustop.co.il שאתה שולח אליהם לכתובת בארה"ב והם דואגים שזה יגיע אליך לארץ (כולל משלוח לארץ ביטוח מכס מע"מ וכו') הם לא זולים תעשה את החשבון (זה אפשרי לעשות במחשבון באתר שלהם).

יש אתרים ששולחים בעצמם לארץ (מחו"ל) וכמובן אתה משלם להם משלוח ובדר"כ אתה צריך לדאוג שיבטחו לך את המוצר וכו' אם יש מכס/מע"מ תצטרך לשלם כשהמוצר יגיע ארצה (לפעמים לוקחים מכס/מע"מ ולפעמים לא, תלוי בסוג המשלוח החבילה מהיכן היא נשלחה והרבה מזל).

יש לך אפשרות לשלוח את זה למכר בחו"ל שהמשלוח אליו הוא זול ושהוא יפטר מכל האריזה המקורית וישלח לך את זה לארץ בתור מתנה או משהו בסגנון וזה יוריד את הסיכוי שהמוצר "יתקע" במכס...

זהו בגדול (אחרי שעשיתי על זה לאחרונה "תואר" ;))

ד"א

חבר שעבד במכס אמר לי שבאופן רנדומלי בודקים 10 משלוחים מתוך 100 וחוץ מזה משלוחים שנראים חשודים/בלי פירוט מספק של התוכן/מעל 200$ וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PDA ממש ממש לא ממליץ

כל האנשים שאני מכיר שקנו מאוכזבים וגם בפורומים בתפוז כול םאומרים שהם רמאים

לקנות בשביל פחות....... אחי קנה מהם לאפטופ ונראה לי שהוא ממוחזר ועבדו עלינו אבל היה מאוחר מדי לצעוק עליהם אז וויתרנו.... לא ממליץ

לך על השלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין שאם למדת את הנושא אז זה אומר שהבאת משהו ככה לארץ?

תוכל להגיד לי איך זה עבד איך היה

האם נתקע

מה הסיכויים

וכו'

אני קונה הרבה מחו"ל, אבל דברים קטנים לרוב בפחות מ- 50$ כך שאין לי בעיה המקסימום שהוצאתי על קניה מחו"ל היה 127$ אבל גם אז במשלוח היה כתוב פחות מ- 50$ (על חבילות שעלותן+משלוח=פחות מ- 50$ אין מכס ומע"מ).

לאחרונה קניתי את המכשיר IRIVER H340 מאוסטרליה (אתה יכול לראות כמה הודעות למטה בדף) שעלותו החבילה+משלוח היו 550$ ואני צריך לקבל אותו בימים הקרובים, המוכר נתבקש לרשום על החבילה 130$ (סה"כ) ו- GIFT (מתנה).

הטעות שלי היתה שבדר"כ כשקניתי דברים קטנים הביטוח והמעקב (תלוי גם באיזו חברה המשלוח) היה כלול במחיר המשלוח ולא הייתי צריך לבקש בנפרד, כאן הביטוח לא היה כלול וגם לא ביקשתי (ועקב זה שהמשלוח הוא משלוח דואר אויר רגיל אין גם אפשרות מעקב אחרי החבילה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר זיגזג אכן די אמין, לא שמעתי על בעיות מיוחדות מאנשים שקנו ממנו בהחלט עדיף על השאר.

מה שכן כתוב שם שיש על הנגן שנה אחריון יבואן תוודא זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...