מודם ADSL איזה לקנות ואיך לבחור??? והיכן?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם ADSL איזה לקנות ואיך לבחור??? והיכן??

xls

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני עמוד לעבור ל ADSL וגילית שחוץ מהמודם של בזק יש מעט מאוד אופציןת החנויות ONLINE.

אז ככה - השאלות:

1. האם כל המודמים תומכים בכל המהירויות האפשריות של ה ADSL?

2. מה עדיף מודם חיצוני שהולך לכרטיס רשת או מודם פנימי PCI?

3. איזה כרטיס רשת מינימלי מספיק? COMBO 10-B-T?

4. כל הנ"ל בהנחה שיתבצע שיתוף למחשב אחד או שניים נוספים ?

האם עדיף לעשות קופסת לצורך קישויות ופרוקסי פנימי בבית?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני עמוד לעבור ל ADSL וגילית שחוץ מהמודם של בזק יש מעט מאוד אופציןת החנויות ONLINE.

אז ככה - השאלות:

1. האם כל המודמים תומכים בכל המהירויות האפשריות של ה ADSL?

2. מה עדיף מודם חיצוני שהולך לכרטיס רשת או מודם פנימי PCI?

3. איזה כרטיס רשת מינימלי מספיק? COMBO 10-B-T?

4. כל הנ"ל בהנחה שיתבצע שיתוף למחשב אחד או שניים נוספים ?

האם עדיף לעשות קופסת לינוקס לצורך קישויות ופרוקסי פנימי בבית?

תודה רבה מראש.

אוקי. הנה כמה תשובות :

1. כל המודמים ? היום מחלקים רק את המודם של אלקטל. היו כמה שמצאו מודמים בחנויות שונות, אבל הרוב מחוברים עם אלקטל. רצוי, ואפילו אסור להביא מודמים מחו"ל, מאחר והם לא תואמים את שיטת התקשורת של . לא נעים להביא מודם/ראוטר ADSL מחו"ל, ולגלות שהוא בכלל לא מסתנכרן על הקו.

2. לדעתי - עדיף מודם חיצוני. זה נותן לך אפשרות להשאיר אותו מחובר(אלקטל פרו עם חיבור PPP) ולשתף אותו ברשת. מודם פנימי עובד אך ורק כשהמחשב דולק.

3. כל כרטיס פשוט יכול לעשות את העבודה, כל עוד הוא תומך ב 10MB . קשה לי להאמין שיש מישהו היום שמוכר כרטיסים אחרים. חשוב שיהיה לו שקע Ethernet ולא BNC.

4. כמו שכבר אמרתי - הפתרון של רוב האנשים ההיום הוא לקחת מודם של אלקטל, לשדרג לפרו, להגדיר חיבור PPP ולחבר אותו לSWITCH עם כל המחשבים האחרים, וכך כולם ניגשים לאינטרנט בלי תלות בשום מחשב אחר.

אני מקווה שעזרתי

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני חדש בכל מקרה החלטתי להציג את דעתי ;)

בזק מחלקת למי שמתחבר דרכה מודם של אלקטל אבל יש כמה חנויות בארץ אני מכיר אחת בהרצליה שימכרו לך גם מודמים אחרים של סאמסונג או חברות אחרות בקשר למודמים שמביאים מחו"ל אני לא יודע על הADSL אני יודע שאם תביא מודם כבלים מחו"ל כל מה שאתה צריך לוודא שזה שהוא תומך ב DOCSIS בקשר ל ADSL הבנתי שזה קצת שונה

אם אתה כבר מדבר על כדי לך לקנות חיצוני ולא לשדרג את המודם ADSL שלך גם בגלל שבזק לא מתים על זה ואם יתקלקל לך המודם תהיה בצרות וגם בגלל שהיום לרוב הנתבים יש גם שרת מדפסות בפנים ככה שתוכל גם לחבר את המדפסת שלך לנתב והיא לא תהיה תלויה במחשב וגם לנתב יש יותר אופציות מבחינת FIREWALL והגדרת שרתים וירטואלים DHCP ויש אפשרות של בדיקת קבצי LOG בנתב כדי לראות אם אנשים ניסו לעשות עליך פינגים וכדי לראות מי בבית גלש לאיפה ;D

"האם עדיף לעשות קופסת לצורך קישויות ופרוקסי פנימי בבית?"

את התפקדי הזה ימלא או מודם אלקטל פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...