שאלה בקשר לפתיחת פורטים במודם המשודרג - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לפתיחת פורטים במודם המשודרג

kintaro

Recommended Posts

האם אני חייב להגדיר לו גם את הפורטים של ה POP3 כדי שאוכל לקבל דואר? אם אני לא מגדיר את פורט 80 למשל כפתוח מייד לאחר השידרוג, אני למעשה לא יכול להתחבר לאתרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני חייב להגדיר לו גם את הפורטים של ה POP3 כדי שאוכל לקבל דואר? אם אני לא מגדיר את פורט 80 למשל כפתוח מייד לאחר השידרוג, אני למעשה לא יכול להתחבר לאתרים?

מאד מומלץ, לבצע מספר דברים במודם המשודרג :

1. סגירת הפיירוול הפנימי

2. הגדרת NAT גורפת (nat defserver addr=x.y.z.v ומייד אחרי זה nat save לשמירה).

3. הגדרת סיסמה על המודם על מנת שלא יוכלו להתחבר אליו ישירות ולשנות לך הגדרות.

דברים אלו יבטיחו לך גלישה נעימה ובטוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מצוין - תוכל להסביר לי איך אני משנה סיסמה??

מאד פשוט.

הקלד את כתובת המודם שלך בחלון אקספלורר חדש (http://10.0.0.138).

בצד שמאל בחר ב System setup. הכנס סיסמא, והקפד לזכור אותה ! אפשר אפילו לרשום אותה על המודם עצמו במדבקה קטנה.

לחץ על APPLY ועל SAVE ALL - וזהו ! יש סיסמא. עכשיו בכל פעם שתנסה להתחבר למודם שלך, בין אם דרך ה WEB או TELNET, כשתתבקש להכניס יוזר אל תכניס כלום, ואילו הסיסמא היא הסיסמא החדשה.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין שינוי הסיסמא וההגנה העצמית.. האם ניתן להפעיל את כל ההגנות ולשנות את הסיסמא גם בלי לשנות את המודם ל PRO?

במידה ולא הפכת לפרו, אין לך פירוול על המודם , ואתה עדיין יכול לשים סיסמה, למרות שהסיכוי שמישהו יתחבר לך למודם הוא אפסי. ברגע שאתה עובד עם המודם בחיוג , האייפי מוקצה למחשב שלך דרך המודם, ולא למודם ישירות, כך שגישה לכתובת האייפי היא ישירות למחשב. במידה ושדרגת ועברת לחיבור PPP, האייפי הוא של המודם, ואילו אתה מתחבר למודם עם אייפי של פנים-ארגונית. במקרה זה, האייפי שמוקצה לך על ידי הספק מוקצה ישירות למודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...