ADSL חדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL חדש

cganir

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת, שלושה ימים לפני המועד הנקוב, באו להתקין לי ADSL. הוגדר גם חשבון בברק אונליין, שהפך להיות פעיל, אולם הטריד אותי משהו שהבחורה בשרות לקוחות אמרה לי - הקצב האופטימלי של הקו יהיה רק בעוד יומיים. נראה לי שזה מה שהיא אמרה. למישהו יש מושג למה היא עלולה להגיד כזה דבר ? מה זה אומר יומיים ? מה זה אומר קצב אופטימלי ? ולמה רק עוד יומיים ? זה הזמן שלוקח לשרתים של ברק להתחמם ? מה הקטע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוח חדש שמתחבר לשירות מקבל במשך תקופת ההתחברות הראשונית (בד"כ חודשיים) את החבילה המהירה יותר 1.5Mbps ב downstream. יכול להיות שהיא התקוונה שיקח יומיים עד שיגדירו לך את ה rate limit המתאים ועד אז תגלוש ב 0.5Mbps ב downstream.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוח חדש שמתחבר לשירות מקבל במשך תקופת ההתחברות הראשונית (בד"כ חודשיים) את החבילה המהירה יותר 1.5Mbps ב downstream. יכול להיות שהיא התקוונה שיקח יומיים עד שיגדירו לך את ה rate limit המתאים ועד אז תגלוש ב 0.5Mbps ב downstream.

אז מה זה משנה ללקוח שמחובר ב 0.5 ? בכל מקרה אני לא מנצל את ה 1.5 שניתן לי בהתחלה, אז מבחינתי הביצועים הם אופטימלים כבר עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלהם היא לתת לך לגלוש ב 1.5 כדי לפתות אותך אחר כך להשאר במסלול הזה ולשלם להם את ה big bucks במקום לרדת למסלול ה"זול" של ה 0.5.

המסלול ה"זול" אם אפשר לקרוא לזה כך, בהחלט מספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

גם אם אתה מוריד הרבה, המסלול של ה1.5 לא שווה את הכסף.

הוא שווה רק למי שצריך להעלות קצת יותר מהר

קצת...... 2 קילובייט לרוחב הפס העולה, 100 שקל לרוחב הפס בכיס.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה מוריד הרבה, המסלול של ה1.5 לא שווה את הכסף.

הוא שווה רק למי שצריך להעלות קצת יותר מהר

אני לא יודע אם זה אתה nice-1 שמכיר אותי בתור wiz1000. האם זה אתה ידידי היקר מימים עברו ?

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...