מהיכן אוכל לרכוש את הATP-3? (ואם לא- איזו מערכת מומלצת כתחליף לה?) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיכן אוכל לרכוש את הATP-3? (ואם לא- איזו מערכת מומלצת כתחליף לה?)

1_Nike_1

Recommended Posts

לעזאזל, אז לא הסתדרתי.. \: טוב, אז כפי שניתן לראות שיניתי את הבעיה. עכשיו הבעיה היא שאני לא מוצא מהיכן לרכוש את הרמקולים. אתמול התקשרתי לPCH ואין להם. אני מבין שהם כבר לא מיוצרים הרמקולים האלו. אז בבקשה מכם, תמצאו לי חנות ממנה אוכל לרכוש את הרמקולים.. ובבקשה מכולם, תנסו לחפש, אולי תמצאו. ולמען תמצות החיפשים שלי: חיפוש בזאפ מעלה שהATP3 נמכרים בלמיר מחשבים, אבל כשנכנסים לאתר שלהם, לא רואים שהם שם. PCH ירדו מהפרק, התקשרתי, אין להם וגם לא יהיו. וזהו לעת עתה.

אה, ועוד דבר, למקרה ובסופו של דבר אני לא אמצא בשום מקום למכירה את הATP-3 יש לכם מערכת רמקולים אחרת להציע לי? שוב אני מזכיר, למקרה ולא אמרתי קודם.. זה הדירוג שלי לגבי רמת השימוש.. קודם כל, רוב הזמן זה , לאחר מכן , וממש ממש קצת בסוף אני משחק. המשחקים ממש לא משנים לי, אלא רק המוזיקה והסרטים, יותר המוזיקה. כמובן שישנה עדיפות לאיכות ולא אכפת לי מהמראה החיצוני. התקציב, שוב, הוא כ500ש"ח. כמובן שאפשר לעלות מעט וגם כמובן שלא חובה לנצל את כולו.

בתודה, דניאל. D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I think the ATP3 are the best choise, but there is another alternative in this price, the ALTEC 2100 which is spose to be more powerful and very nice design.

The VS4121 is also good option, they the "improve" model of the ATP3. They includes an headphone jack and plus 1W RMS to the subwoofer, i didnt like the design at all but its a matter of taste.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלו הוא לא יכול לקחת יותר מ2.1

כמו שנאמר פה הרבה פעמים, עדיף מערכת 2.1 איכותית, מאשר 4.1\5.1 תקציבית...

בכל מקרה ה ATP3 מצויין, סט נמכר ומומלץ מאוד בכל החנויות, זול מתמיד

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה השימוש שלך

אם אתה משחק משחקים ורואה סרטים שתומכים ב 5.1 זה באמת עדיף

אם אתה לרוב שומע , בלי לחשוב בכלל תקח 2.1

דבר ראשון ה 5.1 לא יפעלו לך במוזיקה, הם יפעלו בתור 2.1

דבר שני האיכות שלהם...... לא חושב שיש מקום להשוות, האיכות צליל שלהם לא משתווה לaltec lansing

הכל תלוי בשימוש העיקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...