יש לי P4 2.26 533MHZ האם כדאי לשדרג ל P4 3.06 GHZ ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי P4 2.26 533MHZ האם כדאי לשדרג ל P4 3.06 GHZ ?

Sweet_Tooth

Recommended Posts

ממש לא...

דבר ראשון, המעבד שלך לא נראה לי הוא צוואר הבקבוק במערכת, ולכן לא מומלץ לשדרג אותו.

דבר שני, הם בטח יביאו לך מעבד פרסקוט, שהוא ממש לא מומלץ בשל בעית התחממות קשה.

דבר שלישי, תתן עוד פרטים על המפרט שיש לך, (הכי חשוב לדיון זה)

1400 שקל זה הרבה כסף, תחסוך עוד 5000 שקל ויביאו לך מחשב טיל.

אם אתה לא מחפש מחשב טוב, אלא רק שדרוג במסגרת תקציב כלשהו, תן את המפרטט ומטרות שבשבילן אתה משתמש במחשב ויעזרו לך לבחור חלק לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל כל שדרוג אחר אתה תצטרך להחליף גם את הלוח וגם את הזכרון, וזה גם המעבד הכי חזק מהסדרה שלו. לדעתי רק אם המחיר יירד כדאי לך ללכת על זה, כי סה"כ אפשר כבר להשיג הרבה יותר חזקים במחיר הזה, אבל לא כאלה שיתאימו ללוח שלך, וזו הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע הוא רשם מעבד 3.06 גיגה הוא היה נוורטווד בלבד והוא היה המעבד הראשון שתמך ב-HT!!  ;)

תודה על ההערה.

אתה יודע איזה 64 BIT מעולה אתה יכול לקנות במחיר הזה ?? ? ?

ממש שידרוג לא משתלם ולא כדאי

סוקט 478 זאת ממילא פלטפורמה מתה של וחבל להשקיע בזה.

ממש לא מומלץ לו לקנות 64 BIT, מהסיבה הפשוטה שהמחשב הזה חצי מת..

בשביל ATLON 64 BIT הוא צריך גם לקנות שיתאים, ואז אולי גם ספק, קיצר זה סיפור מהסרטים ולא כדאי לו להכנס לכזה שדרוג מסיבי, אלא פשוט לחסוך את הכסף ולקנות מחשב חדש מבוסס 64 BIT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שתוכל כי למעבד שאתה רוצה ליקנות יש 800 מהירות באס והלוח אם שלך הוא 533(לא ראיתי לוח RDRAM על 800 באס!!!)

אז המעבד שלך יעבוד על FSB133 והמיכפלה שלו היא 15...133*15=1995...במקום לעבוד על 3.0GHZ המעבד שלך יעבוד על 2.0GHZ!

בידיוק אותה בעייה שהייתה לי...יש לי מעבד עם מהירות באס 533 והיה לי לוח עם 400MHZ אז החלפתי אותו (ברוך השם)

אז בימקום שהמעבד שלי יעבוד על 2.4GHZ הוא עבד על 1.8GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שתוכל כי למעבד שאתה רוצה ליקנות יש 800 מהירות באס והלוח אם שלך הוא 533(לא ראיתי לוח RDRAM על 800 באס!!!)

אז המעבד שלך יעבוד על FSB133 והמיכפלה שלו היא 15...133*15=1995...במקום לעבוד על 3.0GHZ המעבד שלך יעבוד על 2.0GHZ!

בידיוק אותה בעייה שהייתה לי...יש לי מעבד עם מהירות באס 533 והיה לי לוח עם 400MHZ אז החלפתי אותו (ברוך השם)

אז בימקום שהמעבד שלי יעבוד על 2.4GHZ הוא עבד על 1.8GHZ.

ממש לא נכון!

3.06 - בא עם באס 533

3.00 - באס 800

אני הייתי משדרג אבל לא במחיר הזה.

לפי דעתי עדיף לך לסחוט עוד קצת זמן מהמערכת שלך ואז לשדרג את השילוש ביחד.

אתה יכול גם לנסות למכור את השילוש או את כל המחשב.זה יכול להיות מחשב טוב לשימוש משרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...