מה אתם ממליצים לי?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם ממליצים לי??

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

אני כרגע באקוונט, בADSL, בחבילת 1.5, ואני ממש לא מרוצה.

המהירות בארץ מגיעה ל196KiloByte בלי בעיות (המקסימום) אבל בחו"ל לעומת זאת, אני בלחץ מגיע ל30.

אז אני רוצה לדעת מה אתם - טובי אנשי החומרה של מדינת ישראל( ;) ) ממליצים לי לעשות עכשיו, בתום החודש (כאשר אפשר לעזוב רק ביום הראשון והאחרון של כל חודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

המהירות תלויה בספק האינטרנט שלך...

אני אישית ממליץ לך לרדת לחבילה הבסיסית (וכמובן שלא לשכוח לעדכן את ספק האינטרנט שלך על כך ששינית את החבילה).

אתה חוסך המון כסף כל חודש וגם מקבל ביצועים התואמים למחיר.

לצערי, אין כיום ספק שמסוגל לספק ללקוחותיו מהירויות גבוהות בכל שעות היום (במיוחד כשמדובר על הקישור לחו"ל)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ לך לרדת לחבילה הבסיסית (וכמובן שלא לשכוח לעדכן את ספק האינטרנט שלך על כך ששינית את החבילה).

אתה חוסך המון כסף כל חודש וגם מקבל ביצועים התואמים למחיר.

לצערי, אין כיום ספק שמסוגל לספק ללקוחותיו מהירויות גבוהות בכל שעות היום (במיוחד כשמדובר על הקישור לחו"ל)!

כמאוכזב אקוונט אני אגיד את דבריי (ומהר לפני שעוד אנשים עושים טעויות):

1) באקוונט התשלום על החבילות הוא קבוע: $17 לכל החבילות (אז לא צריך להודיע לחברה על שינוי חבילה מול בזק)

2) אקוונט מגבילה (כנראה מרצון) את החיבור לחו"ל לכל לקוח ל 30K... ככה היה לי גם בחבילה של ה 1.5 והחבילה של ה 0.5.

3) עכשיו אני ב"נזק בינלאומי שהוא כבר לא יאומן" ואני סוגר את החיבור לחו"ל (יענו מנצל את כל הרוחב פס של ה 0.5 וסוגר על 60-70K)

4) אם יש לך כסף לספקים אחרים אז זה נוגע לך ואם לא אז חבל כי אקוונט זה קצת אכזבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק !!

לא מדוייק :nono:

אולי אין ספק שיספק לך מהירות מקסימלית בכל שעות היום אבל אני שגולש בבזק בינלאומי מגיע ל180K ברוב המקרים גם בשעות העומס משרתים מהירים בחו"ל ..

איך אומרים הכל תלוי בכסף !

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...