מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD

shloosh

Recommended Posts

לא ניסיתי לשכנע רק חשבתי שיש לך כזה מזומן ולתת לך לדעת שיש עוד אופציה לנגן ב2900 שקל חחחח..............

כן כן הבטריה של האייפוד כנראה תמות לך אחרי שנה+-

של האיריבר מחזיקה לשנתיים וחצי........

אם אתה קונה את הH120 בארקדיה אז אתה תשלם הרבה הרבה פחות במקרה ואתה קונה בחנות אחרת...... כלומר אם אתה קונה H120 הכי משתלם לך בארקדיה כי בחישוב מהיר אם אתה קונה בחול + הבטריה זה יוצא בערך אותו דבר כמו לקנות בארדיה + הבטריה........

אם אתה הולך על האייפוד 15 גיגה שהוא בתקציב שלך.... אז סבבה...... רק הבטריה באמת.... היא עולה...... לא מעט... אבל אפשר לקנות אותה דרך אתר באנגליה שמוכר יחסית בזול.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

קראתי שיש מה שנקרא cycles. כל פעם שטוענים עד הסוף ומבזבזים את כל הבטריה זה נקרא מעגל אחד כזה. ויש גבול למעגלים שהבטריה יכולה לעשות.

בקיצור מספר טעינות מוגבל. כמו בבטריות נטענות רגילות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהייתי רץ וקונה עכשיו אחד כזה... הבעיה היחידה שלי היא עם הבטריה של המכשיר. אני אפחד כל הזמן להתשמש בו הרבה כדי שהבטריה לא תיגמר. זה ממש ממש מבאס. כמה עולה בטריה חדשה בארץ וכמה בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי RULE THE ,

הוא נתן תקציב מוגדר ואמר שהוא לא רוצה לעבור אותו, הוא אמר בפירוש שהוא רוצה נגן מבוסס הארד דיסק ולא פלאש, ואתה עדיין ממשיך כמו כל פעם שמישהו פותח ת'רד על נגן להמליץ על הנגנים של אייריבר? (מילא עוד את הIHP להשוות לאייפוד, אבל את הIFP?!)

אתה כבר ממש מתחיל להגזים בקטע הזה וזאת תהיה האזהרה האחרונה שלך בנושא.

נכון האייריבר יותר טוב, אבל הוא גם עולה הרבה יותר, ולא צריך לשכנע בן אדם שלא רוצה להוציא את הכסף להוציא את כל הכסף שיש לו.

לגבי הבטריה של האייפוד - נכון קורה שהבטריה מתה, אבל יש גם משתמשי אייפוד עוד מהדור הראשון שהבטריה עובדת להם כמו שעון.

למה אנחנו שומעים על יותר בטריות של אייפוד שמתות מבטריות של Iriver? - פשוט מאוד, האייפוד נמכר הרבה הרבה יותר אז ברור שתשמע על יותר תקלות.

לך על האייפוד בראש שקט, אחלה נגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיו תודה הרגעת אותי קצת.  אבל בכל זאת רשום אפילו באתר של אפל שאחרי מספר מסוים של טעינות מלאות צריך להחליף את הבטריה.

יכול להיות שאלה שיש להם את המכשיר מהדור הראשון פשוט לא משתמשים הרבה במכשיר ולכן הבטריה עדיין עובדת להם. זה תלוי כמה אתה משתמש במכשיר .

אין שום קשר לשנה+-.

אני גם לא מאמין שהיו מוכרים כזה מכשיר בארץ ובמחיר כזה, שצריך להחליף כל שנה את הבטריה ויש בעיה להשיג בארץ את הסוללה המקורית.

אחרי שראיתי את ההודעות כאן בפורום על הבעיות עם הבטריה אני ממש ממש מפחד לקנות את המכשיר! מה לעשות??!! אין לי כסף ל-iriver.

אולי הפיתרון הוא קריאטיב? אולי mini? אם יש הבדל?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ipod מיני זה מאוד סתם לדעתי.

הקריאטיב נגנים לא רעים - אבל גם הבטריות שלהם ימותו בסופו של דבר, כמו כל בטריה אחרת.

אתה חייב להבין - בטריה זה בטריה, לא משנה באיזה מכשיר היא נמצאת, בסופו של דבר היא תמות.

אני יכול להגיד לך שיש לנו אנשים בפורום שיש להם את האייפוד מעל לשנתיים ואין להם שום בעיות עם הבטריה (Biodome, chevy, ICE2K).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...