18 נרצחו בבי"ס בגרמניה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

18 נרצחו בבי"ס בגרמניה

yoss

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

אתה מתכוון שעוד לא האשימו??

האנשים האלה, מחפשים תשובות פשוטות לשאלות קשות, והדבר שהם רואים זה המשחקי מחשב שהם לא מבינים.

למרות שמחקרים רבים הראו שהקשר בין אלימות ממשית ופיזית ולמשחקי מחשב ולטלויזיה זניח, הם מתעלמים מזה כי לא באמת אכפת לאותם אנשים שרק צריכים לספק תשובות ולהפנות אצבע מאשימה על משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא אני אנסח את זה קצת אחרת.

אני אפרוץ לכיתה תוך כדי bunny hopping ובידי יהיה M16A2 עם משתיק קול, כמה לחיצות מהירות על ההדק והמורה שלי לאזרחות תשכב בתוך שלולית דם, אדומה כמו השיער הצבוע שלה וכמו החולצה שאותה היא לא החליפה מתחילת השנה. לאחר מכן, אני ארים את הקלצ'ניקוב (שכמובן היה חבוי בתיק שלה), אפרוץ בסערה לחדר המורים וארסס כמה מחסניות.

בסוף יום הלימודים אני אופיע במקום הראשון בטבלה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטורפים כאלה שלא מסוגלים להבחין בין אלימות אמיתית לאלימות ממוחשבת

גם לא מסוגלים להבחין בין טוב ורע. טירוף לא נגרם ממשחקי מחשב רק ממטורפים.

הממ.. תיקון : טירוף נגרם ממטורפים ושימוש אינטנסיבי ב ווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא אני אנסח את זה קצת אחרת.

אני אפרוץ לכיתה תוך כדי bunny hopping ובידי יהיה M16A2 עם משתיק קול, כמה לחיצות מהירות על ההדק והמורה שלי לאזרחות תשכב בתוך שלולית דם, אדומה כמו השיער הצבוע שלה וכמו החולצה שאותה היא לא החליפה מתחילת השנה. לאחר מכן, אני ארים את הקלצ'ניקוב (שכמובן היה חבוי בתיק שלה), אפרוץ בסערה לחדר המורים וארסס כמה מחסניות.

בסוף יום הלימודים אני אופיע במקום הראשון בטבלה

:D :AR15:

I Dream Abaut It...

"AK Payne in the teachers isle" ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיאשימו את משחקי המחשב בפעם הזאת. כולם יאשימו את ההורים - ולהורים לא יהיה את מי להאשים, אז הם יאשימו את היהודים או את ההומוסקסואלים.

מה פתאום! ההומוסקסואלים היום זה לא באופנה , מאשימים רק את היהודים (או אם אפשר את הציוניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

לא נראה לי שיאשימו את משחקי המחשב בפעם הזאת. כולם יאשימו את ההורים - ולהורים לא יהיה את מי להאשים, אז הם יאשימו את היהודים או את ההומוסקסואלים.

מה פתאום! ההומוסקסואלים היום זה לא באופנה , מאשימים רק את היהודים (או אם אפשר את הציוניים).

כולם עסוקים בלהאשים אותנו בסבל ובתנאים של הפלסטינאים גם ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...