למי שמבין ב Hubs and Switches... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שמבין ב Hubs and Switches...

sxs

Recommended Posts

טוב, אני רוצה לקנות Switch בקרוב ונתקלתי במשהו מעניין ולא מובן.

עד היום ידעתי שיש כזה דבר Hub ו Switch שאת ההבדלים ביניהם אני יודע. אבל בחיפושי אחרי מוצר טוב נתקלתי בדבר שנקרא Hub Switch!

מה זה? מה זה עושה? (המחיר שלו יותר גבוה מ-Hub אבל יותר נמוך מ-Switch משרדי כזה) ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hub ו Switch באופן כללי מבצעים את אותה עבודה למעשה כאשר ה Switch אותה באופן "יעיל" יותר, ה Switch מנתב את האיפורמציה הנדרשת רק למחשב היעד בעוד ש ה Hub "משדר" את האינפורמציה ברחבי הרשת הפנימית והיא נמשכת ע"י מחשב היעד.

שוב זהו הסבר פשטני מאוד ולמשתמש הבייתי או למשרד הקטן ההבדל לא יראה לעין, אני למשל משתמש ב Switch "אדימקס" 5 פורטים במהירות 10/100 שעלה לי 263 ש"ח בלבד, יותר זול מ Hub.

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hub ו Switch באופן כללי מבצעים את אותה עבודה למעשה כאשר ה Switch אותה באופן "יעיל" יותר, ה Switch מנתב את האיפורמציה הנדרשת רק למחשב היעד בעוד ש ה Hub "משדר" את האינפורמציה ברחבי הרשת הפנימית והיא נמשכת ע"י מחשב היעד.

שוב זהו הסבר פשטני מאוד ולמשתמש הבייתי או למשרד הקטן ההבדל לא יראה לעין, אני למשל משתמש ב Switch "אדימקס" 5 פורטים במהירות 10/100 שעלה לי 263 ש"ח בלבד, יותר זול מ Hub.

יאיר

היית כבר מסביר שבזמן שה HUB שולח את המידע לכל החיבורים ה SWITCH מנתב את המידע רק לחיבור שהוא מיועד אליו ובכך מפנה את שאר החיבורים להעברת מידע ביניהם ומונע קונפליקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פשוט סוויץ', רק מאחר והשם מעט פחות מוכר מהב אז קראטו לזה "הב סוויץ'".. אם כי יש את הסיכון שזה בעצם הב שכותבים עליו סוויץ' כדי שאולי יקנו אותו במסווה של הסוויץ' (אם כי זה, אפילו כאן, מאוד קלוש).

תקרא את זה לדעת עוד על סוויצ'ים והאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...