מסובך: בעיה בהגדרת כרטיס קול נוסף (AC97) לטובת TeamSpeak. האם USB זה הפתרון? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסובך: בעיה בהגדרת כרטיס קול נוסף (AC97) לטובת TeamSpeak. האם USB זה הפתרון?

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

אני משתמש בתוכנת Voice לצורך משחקי רשת - TeamSpeak למי שמכיר.

הבעיה היא שבקונפיגורציה הנוכחית אני סובל מ- Echo עצבני ביותר והדרך היחידה להוריד אותו היא להנמיך את הווליום ואז צריך לשחק עם זה שעה בשביל למצוא את העוצמה שלא תיצור echo אבל לא תהיה נמוכה מדי.

הקונפיגורציה הנוכחית שלי היא כזו:

כרטיס קול: sound blaster live Value

רמקולים: Cambridge Soundworks 4.1

מיקרופון: Yoga Headset (מיקרופון בלבד)

מערכת השמע מספקת אותי כרגע ככה שאני לא ממש מעונין לקנות כרטיס קול ו/או חדשים.

על פי הבנתי יש לי כמה אפשרויות:

1. להשתמש בדרייורים של KX project - זה פותר את הבעייה אבל זה פתרון לא אלגנטי ונוטה לסיבוכים.

2. לקנות אוזניות/מיקרופון USB

3. להשתמש בכרטיס קול המובנה ככרטיס נוסף רק למיקרופון.

הרעיון הוא לקבוע ב- teamspeak את ה-Input בכרטיס הקול השני וככה לשמוע את השיחות מחומרה אחת ואת המשחק מחומרה שניה.

אוזניות/מיקרופון USB:

מעבר לשאלת המחיר שלהם, חבר אמר לי שיש פגיעה משמעותית ב-CPU. אני משחק planetside שזה גם ככה משחק רגיש לדברים האלו אז אני לא שש לפתרון כזה. הייתי שמח אם מישהו יוכל לחלוק איתי מנסיונו.

כרטיס קול מובנה:

על הלוח GA-7VAX יש לי כרטיס קול AC/97 מובנה. חשבתי שאם אני אפעיל אותו אני אוכל לחבר את המיקרופון אליו, להגדיר אותו ב- teamspeak, ולעבוד צורה כזו. לצערי אחרי כל מה שניסיתי לעשות לא הצלחתי לקבל sound מהמיקרופון בשעה שהוא היה מחובר ל- AC/97.

הכרטיס עובד. יותר מזה, אם אני מחבר את יציאת הרמקולים של AC/97 לכניסת ה-Line In של ה- S/B, זה עובד , ככה שזה נראה שהם חיים בסדר ביחד.

אני אודה לעזרה גם בתחום זה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...