בעיה של פינגים עם ADSL ב CS! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של פינגים עם ADSL ב CS!

אורח RnGKay

Recommended Posts

שלום רב!

הבעיה שלי היא כזאת: יש לי חיבור ADSL 1.5 והספקית שלי היא זהב, כאשר אני משחק ב UNREAL הפינג שלי עומד על 30 בערך ואפילו אם אני מחובר ע"י שני מחשבים (שיתוף) לאותו הסרבר הפינג בשניהם הוא על 30 אבל כאשר אני משחק ב CS הפינגים בשמים! בסביביות 200 ~ 400! :'(

אני משתמש ב PRO!

מישהו אולי התנסה בזה גם? למישהו יש פתרון לבעיה כי זה מאד מרגיז ומתסכל! >:( :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לא אצלך (כאילו דההההההה)

זה הכל תלוי בשרת.

אם השרת הוא ישראלי ועדיין המצב הוא כך אז:

1 יתכן שהוא עדיין שרת זבל

2 הוא לא יושב ב זהב ולכן אתה מקבל חרא במקום מהירות - מסקנה לחשוב לעבור ספק

3 משהו לא בסדר במשחק\התקנה\ הגדרות שלו - נסה להתקין מחדש

4 השפעה אלוהית - משהו למעלה לא רוצה שתשחק CS ;D

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הבעיה במקרה הזה, דווקא כן אצלך... יותר נכון במשחק והתאימות שלו למערכת ההפעלה.

זו בעיה ידועה, אמור לצאת עדכון מתישהו שיפתור את הבעיה הזו, יש משתמשים שאין להם בעיות כלל וכלל כאשר הם משחקים את המשחק עם ויש כאלו שדווקא כן סובלים מהבעיה (כמוני).

פשוט תתקין בינתיים את המשחק על כל חילופית (אפילו 2000 יהיה מצויין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בשרת כי אני משחק ב 4 שרתים:

2 של GAMER

VGAMES שהוא בעצם של אינטרנט זהב

והשרת של בזק - IGL.

הבעיה שבכולם ובמיוחד של זהב הפינג גבוה ולהחליף מערכת הפעלה זה לא אופציה כי אין לי כח לפרמט בשביל משחק ועוד בהתחשב בעובדה שאני לא משחק הרבה!

אולי מישהו יודע מה בדיוק הבעיה ב ואיך אפשר לפתור אותה?

:anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נכון להרגע, אי אפשר לפתור את הבעיה... ככל הנראה זה משהו בחומרת המחשב והדרייברים אשר גורם למשחק לרוץ בצורה בלתי יציבה עם פינגים גבוהים...

"There's a patch under development" ציטוט של דובר בתמיכה הטכנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה בעיה של פינגים גבוהים ב CS (הפינג כל הזמן עלה וירד בטווח של 70-400)... לאחר שהפכתי את המודם שלי ל PRO ושיניתי לו את ההגדרות שיתחבר בפרוטוקול PPP, הפינג נשאר יציב על 70...

לפני כמה שבועות בכלל עברתי דירה ועכשיו הפינגים שלי ירדו עוד יותר.

לשרתים של CS אני מקבל פינג של 30-50 בערך...

לשרת של האתר שיושב בחוות השרתים של ישראסרב אני מקבל פינג בסביבות ה-20 ולפעמים אפילו 16

עצה שלי, תעבור דירה ;D

ועצה יותר הגיונית: תהפוך את המודם לPRO ותראה אם זה עוזר... אם אין לך מושג על מה אני מדבר, צור קשר באיי סי קיו מספר 41009494

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לדבר שטויות ולהטעות אנשים. אין לזה שום קשר לפרו.

ב-CS אני מבין, ויש בעיה ידועה עם ה WINXP שניתן פתור בקלות, רק לך לפורום ההוא ותשאל(הם יביאו לך לינק לאתר שמסביר או יסבירו לך). ואם אתה לא עצלן אז תעעשה חיפוש ל Counter Strike WinXP (או Half Life winXP problem/fix) ואתה תמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לדבר שטויות ולהטעות אנשים. אין לזה שום קשר לפרו.

ב-CS אני מבין, ויש בעיה ידועה עם ה WINXP שניתן פתור בקלות, רק לך לפורום ההוא ותשאל(הם יביאו לך לינק לאתר שמסביר או יסבירו לך). ואם אתה לא עצלן אז תעעשה חיפוש ל Counter Strike WinXP (או Half Life winXP problem/fix) ואתה תמצא.

אם אין לזה קשור לפרו בדיוק... זה קשור ליתרונות של PPP על פני PPTP....

ומעניין מאוד שזה לא קשור ובמקרה בדיוק אחרי שגם אני וגם יוצר הת'רד הפכנו את המודם לפרו הפינג השתפר פלאים!

עכשיו דיברתי עם יוצר הת'רד ב ICQ לאחר שהוא הפך את המודם לפרו והוא אמר שפינג שלו לא עולה עכשיו מעל ל-100...

אז אל תדבר שטויות בעצמך... >:(

מה אתה חושב? שסתם אמרתי לו שזה עזר לי? כן... זה התחביב שלי: לשכנע אנשים להפוך את המודם שלהם לפרו בלי שום סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר. המודם שלי לא על פרו ויש לי תמיד 20-30ms (WinXP).

אתה לא יודע לקרוא??

הבנאדם אמר שזה עזר לו מאוד!

לא לכל אחד שיש בפינגים גבוהים, אבל אם הם כן גבוהים, להפוך את המודם לפרו ולהתשמש ב PPP "מסדר" את הפינג!

מעניין מאוד איך בדיוק אחרי שגם אני, חבר שלי ו-RnGKay הפכנו את המודם לפרו השתפר הפינג... צירוף מקרים? לא נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...