כרטיס אשראי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס אשראי

rafi k

Recommended Posts

יווווווווו אחי איזה באסה! מסכן!

אני יגיד לך מה אבא שלי עושה הוא מחזיק כרטיס מיוחד לקניות באינטרנט (אני לא זוכר איזה חברה) וכול פעם שהוא קונה משו באינטרנט (פעם אפילו בשבת בצהריים) הם מתקשרים לבקש את האישור שלו לביצוע העיסקה ואם אף אחד מהחברה של האשראי לא מתקשר ומקבל אישור ישיר שלו הם לא מאשרים את העיסקה

אם אתה ממש רוצה אני יבדוק איזה חברה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 דולר? תגיד תודה.

היו בקלות יכולים להזמין טלווזית פלזמה או איזה מחשב מאיילאן אוור.

לא ניראה לי שיש לכרטיס שלו מספיק קרדיט בשביל פלזמה

זה לא כאילו יש לו פלטינום או משו(או שכן תקן אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש לו, על דברים כאלה משלמים בתשלומים, כשחברת אשראי רואה חיוב פתאומי של סכום גדול, (בדרך כלל מעל 5000 דולר) הם ישר מתקשרים לבעל הכרטיס ומדווחים (מניסיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחים שלי אבא בחו"ל ואני מקווה שאני ידבר איתו היום בערב ואני מקווה לזכור מקסימום מי שממש רוצה ורואה שאני לא כותב את השם עד מחר שלחו לי הודעה בפרטי ואני יחזור אליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שחברה שלנו נוסעת לניו יורק מתקשרים אילה להגיד לה שהכרטיס אשראי שלה נגנב כי יותר מדי כסף בוזבז במאוד מעט זמן (מה שגנבים עושים. הם קונים וקונים עד שעולים על זה שהכרטיס גנוב ומנטרלים אותו אבל אז כבר הם הספיקו לקנות בכמה אלפיי $ טובים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש לו, על דברים כאלה משלמים בתשלומים, כשחברת אשראי רואה חיוב פתאומי של סכום גדול, (בדרך כלל מעל 5000 דולר) הם ישר מתקשרים לבעל הכרטיס ומדווחים (מניסיון)

מניסיון של שימוש בכרטיס אשראי גנוב או קניה של 5001 $ :P

כחודשיים לאחר החיוב ניתן להוגיע לחברת האשראי שלא אתה ביצעת את העסקה, והם מטפלים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...