מישהו עם epox 8kda3+ ?שאלות בקשר לOC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עם epox 8kda3+ ?שאלות בקשר לOC

shimmi1982

Recommended Posts

טוב - קניתי מערכת חדשה-

נכנסתי לביוס של הלוח אם ו...ממש איבדתי את עצמי שם מרוב האפשרויות.....

אז בבקשה יש מישהו באמת עם הלוח הזה שיכול להגיד לי איך עושים מה? ואיפה? (ולא בכלליות להגיד בביוס איפשהו- לכן אני שואל מישהו עם אותו לוח).

אז ככה נתחיל בהתחלה בשאלה פשוטה שלא מחייבת שיפור מקיף למערכת הקרור שליף

יש לי זכרונות 500 MHZ - הבנתי שעם הוח הזה הם עובדים על 400 MHZ ואני יכול להוריד להם תזמונים ואז לקבל בוסט בביצועים (מבלי ממש לשנות דברים שיעלו חום במערכת ואז לקנות פתרונות קרור) - אז איך אני עושה את זה? ומה השילוב הכי כדאי..? (שוב תושבות לעניין של פרט אחרי פרט יתקבלו בברכה ולא תשובות "תשנה את זה בביוס איפשהו"...)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנווט דרך הביוס, לך ל- Advanced Chipset Options, שים את המתח של הזכרונות על הכי גבוה שאתה יכול. עכשיו תנסה לשים את התזמונים ל- 2.5-2-2-11 1T, אם יש לך CG. בספק אם תצליח אבל זה יתן לך בוסט ענק בביצועים. לאחר מכן לך ל- Advanced Option, ותשים את ה- DRAM : HTT RATIO ל- 1:1.

בהצלחה!

ולמקרה שאתה תוהה, לשנינו יש אותו הלוח (רק שלי יש את ה- J). אגב תנסה גם לנסות את הביוס החדש ולבדוק אם הוא מתאים לך.

ותבדוק אם קיבלתי הגרסא החדשה (A2 - בודקים דרך CPUZ אבל זה לא בטוח יתן תשובה נכונה, או שהכי בטוח לבדוק מתחת לסינק של הצ'יפסט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...