Audigy 2 OEM Vs. Live 5.1! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Audigy 2 OEM Vs. Live 5.1!

The UnKnown

Recommended Posts

בעיקרון אני יודע שהאודיג'י 2 יותר טוב אבל פשוט הזמנתי את האודיג'י 2 מפנדה אחרי בערך חודש שאני מחכה התקשרתי לשאול מתי בערך זה צפוי להגיע ואמרו לי שאין ליבואן במלאי בינתיים אז חשבתי למה סתם לחכות, אולי אני ייקח לייב 5.1 שיש להם במלאי וזהו...

השאלה היא האם ההבדלים הם ממש ממש גדולים שאני ירגיש בהבדל (הכרטיס יחובר עם ATP3 ואינספייר 4.1).

תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים גדולים

לך על AUDIGY 2 OEM קנה בחנות אחרת אם נניח נגמר ליבואן המלאי זה לא אומר שנגמר בכל החנויות המלאי

חפש בזאפ/שאל בKSP יש להם לא יודע אם במלאי

אגב אתה לא יכול לחבר שני מערכות לכרטיס קול אחד אבל אתה יכול להשתמש במובנה+חדש בנפרד אם כל כרטיס יהיה מחובר אם שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אם אתה מחכה כבר חודש שלם תבקש פיצוי מה זה לחכות חודש לכרטיס קול?!?!

תבקש אודיגי 2 ZS או תבטל את ההזמנ לגמרי! :)

למה לך לקחת כרטסי יותר פשוט מאדיגי 2? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, עוד דעות על הכרטיסים ועל ההבדלים ביניהם יתקבלו בברכה..

אגב, אני כבר עכשיו עם הATP3 עובדים כקדמיים והאינספייר שתיים אחוריים (בקרוב נחבר עוד שתיים בתור סנטר), ושתיהן מחוברות לכרטיס אונבורד.

אם אתה מחכה כבר חודש שלם תבקש פיצוי מה זה לחכות חודש לכרטיס קול?!?!

תבקש אודיגי 2 ZS או תבטל את ההזמנ לגמרי! :)

למה לך לקחת כרטסי יותר פשוט מאדיגי 2? :-\

ממש אין לי צורך בZS הוא סתם יקר יותר, באיכות ופיצ'רים הם אותו דבר, אני מעדיף את האודיג'י 2 הרגיל, מה שגם את כל התוכנות שמגיעות אני יכול להוריד מהאתר של קראייטיב וזאת סתם תוספת שמייקרת האת הZS.

עוד דעות..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אתה לא מבין אותי אהה חחח התכוונתי שאם אתה מחכה כבר חודש לכרטיס תבקש במקום זה ZS בלי תוספת מחיר או תבטל את ההזמנה ותזמין מחנות אחרת כמו PCH ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני יודע שהאודיג'י 2 יותר טוב אבל פשוט הזמנתי את האודיג'י 2 מפנדה אחרי בערך חודש שאני מחכה התקשרתי לשאול מתי בערך זה צפוי להגיע ואמרו לי שאין ליבואן במלאי בינתיים אז חשבתי למה סתם לחכות, אולי אני ייקח לייב 5.1 שיש להם במלאי וזהו...

השאלה היא האם ההבדלים הם ממש ממש גדולים שאני ירגיש בהבדל (הכרטיס יחובר עם ATP3 ואינספייר 4.1).

תודה. :)

הם ממש חצופים! בדיוק אותו מקרה קרה לי שהזמנתי מהם את הrevo. לפחות שהיו מתקשרים לעדכן ולוודא שהלקוח מבין את המצב. אני יודע, שמהם אני לא מזמין יותר.

בכל אופן לעניניינו.

הבדלים גדולים? יש.

האם תשמע אותם? סביר להניח שכן.

האם הaudigy שווה את הexta mile? כן.

וכמו שחבר נוסף ציין מעלי, תמצא חנות אחרת אשר שוכרת בכרטיס ותרכוש משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לבקש את הZS סתם ככה, אפילו אפ אני מחכה מעבר לזמן..

בקשר להזמנה מחנות אחרת אני אשקול את זה.. למרות שנראה לי שבאמת כבר הוא לא כל כך זמין ליבואנים ולחנויות.

התוספת שווה לZS? יש הבדל באיכות או משהו כי אני לא רוצה סתם להוסיף על כלום.

גם האודיגי 2 OEM תמוך EAX4 בדקתי מה שאומר שההבדל היחיד הוא תמיכת 6.1 אל מול 7.1 חוץ מזה יש הבדלים שמצדיקים את מחיר הZS איכות ? משהו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כן אתה צודק אודיגי 2 גם תומך ב-EAX4 אם הדרייבר הנכון...

אני לא יודע אם זה ממש שווה... :P לפי מה שהבנתי אם גם 108DB במקום 106DB שיש ל-אודיגי 2 הרגיל... אבל חוץ מזה לא נראה לי שיש הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי הבדלים קטנים מאוד, ולכם אני לא מעוניין בZS.

בפנדה מכרו לי את הAudigy 2 OEM ב 480 שקל שזה ממש לא יקר, אתם אומרים שווה לחכות?? כי אמרו לי שזה ייקח הרבה מאוד זמן כי זה לא זמין ליבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיכית מספיק זמן קח מחנות אחרת ,וכמו שכבר אמרתי

אם נניח נגמר ליבואן המלאי זה לא אומר שנגמר בכל החנויות המלאי

חפש בזאפ/שאל בKSP יש להם לא יודע אם במלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני יבדוק בחנויות אחרות כבר, הבעיה שיש לי זיכוי של 180 שקל בערך בפנדה, כי החזרתי מוצר שם ולקחתי את האודיג'י 2 ותכננתי לשלם עם הזיכוי גם , אז אני צריך שזה יהיה בפנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש שתי אפשרויות

1.תחכה אולי תקבל אותו עוד כמה חודשים :o

2.תשתמש בזיכוי הזה כדי לקנות לא יודע מה איזהשהו מוצר אחר שיש במלאי ותקנה תאודיגי ממקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין הדגמים הם בעיקר "קוסמטיים", למרות שפתרו בדגם החדש כמה בעיות בעיצוב pcb שגרמו לבעיות במקרים מסויימים(בעיקר hissing).

עם הפרש המחירים אינו גדול מכ50 שח, עדיף לך ללכת על הדגם החדשי יותר.

נסה לקנות את הכרטיס מחנות אחרת, אין שום סיבה שבעולם לחכות למוצר כה פשוט וטריוויאלי כלכך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נראה אולי אני יזמין במקום אחר וזהו.

תגידו כבר על הדרך אם אני קונה במקום אחר יש את הכרטיס הזה:

http://www.pch.co.il/docs/pd-1896413951.htm

זאת גרסת SE יש לו תמיכה ב5.1 ויש לו 24ביט 96-192KHZ במוזיקה.

והוא זול מאוד , מה אתם חושבים כדאי לקנות אותו או שאני ישאר עם האודיגי' 2 OEM ופשוט ירכוש אותו בחנות אחרת? תנמקו למה אם אתם יכולים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...