אוזניות 150-200 שקל עזרה - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות 150-200 שקל עזרה

peralon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האוזניות של ה- Ipod אני חושב מאוד נחמדות.

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore?productLearnMore=M9128G/A

אבל אני לא יודע אם הן מתאימות, לכל מכשיר מלבד האייפוד.

תודה אני אבדוק אם זה מתאים...

תגיד איך האוזניות של האיריבר ביחס לאוזניות של הIPOD?

והאם כמה שיותר אוהם וכמה שיותר וואט עושה יותר איכותיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות שמקבלים אם הIPOQ ממש לא שוות והם בכלל לא טובות. האוזניות שמקבלים אם הIRIVER הם משהו ברמה של הסנהייסר MX300 שאלה אוזניות לא רעות בכלל. האוזניות שכדי לך אבל הם MDR-EX71SL שעולות 46 דולר בaudiocubes ואני מניח שזה פחות או יותר המחיר שלהם בניו יורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!!

עכשיו..על איזה לשים דגש? על הסאנהייסר או על הסוני?

דרך אגב..

http://www.directshopper.de/sony-mdr-w-08-l_kopfhoerer_p-Var6

אלה האוזניות שיש לי עכשיו MDR-W08

די נמאס לי מהם..אני רוצה משהו יותר איכותי

הMX500 וה MDR-EX71SL יותר איכותים מה W08 כן?

תודה  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

ראיתי את התראד הזה אתמול והיום הלכתי במיוחד מירושלים לתל אביב כדי לראות את האוזניות סנהייסר והסוני וKOSS שהמליצו פה עליהם....

קודם כל בסניף של צליל בהיכל התרבות אין סנהייסר!! סתם טורטרתי שעה בערך... אבל בסניף של רמת השרון יש אבל מבחר ביותר.

המקום שהיה בו מבחר הכי גדול של סנהייסר היה בדיזנגוף נראה לי שם איזה חנות צדדית לא מוכרת אבל יקרה בטירוף......

הייתי בדיזנגוף סנטר והיה שם חנות חשמל ונתנו לי לשמוע באוזניות KOSS והן ממש ממש ממש ממש ממש איכותיות... ממש לא האמנתי איזה זה מוציא.. וגם היה ממש נוח... הן טיפה גדולות אבל מתקפלות :P

הסוני לא מצאתי בשום חנות והייתי בדי הרבה חנויות....

בכל אופן אני יודע איך הסאונד של הKOSS PURTA PRO הזה...... אבל פה המליצו על הS PURTA PRO מה יותר טוב?

האם הסוני שהמליצו פה יותר איכותיות?

אני בקרוב מקבל את האיריבר שלי... והבנתי שמקבלים עם זה ... האם כדאי לי להשאר עם האוזניות שאני אקבל באיריבר או לקנות את הSPURTA PRO או את הסוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הצטרפתי איתו לטיול) וגם אני מתלבט בין הסוני MDR-EX71SL  לבין KOSS PORTAPRO (שמאוד אהבתי את הסאונד שלהם.) או בכלל את הS PORTAPRO ?

ושאלה בכלליות על .. מזה אומר כשרשום  DISTORTION 0.2% (KOSS PORTAPRO ? או 1% (סאנהייזר MX500\?

עריכה : השורה הזאת מיותרת :-[ :P

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאלה בכלליות על .. מזה אומר כשרשום DISTORTION 0.2% (KOSS PORTAPRO ? או 1% (סאנהייזר MX500\?

אם אני שומע מוזיקה עם הרבה דיסטורשן לגיטרות עדיף עם כמה שיותר דיסטורשן?

תודה..

:)

מצטער, זה הצחיק אותי.

בכל אופן, אני מניח שאתה מתכוון ל- Total Harmonic Distortion - אחוז העיוותים ביחס לצליל המקורי, או משהו כזה.

כמה שיותר נמוך יותר טוב. 1% נדמה לי גבוה מאוד, אבל זה רק חלק אחד מהסאונד הכללי של האוזניות, אם נצליל מוצא חן בעיניך, זה לא משנה מה כתוב ב-specs.

לענין ה-PortaPros, הן יצאו בשנות השמונים ועד היום נחשבות האוזניות הניידות הטובות ביותר מתחת ל-100$ (חלק לא יסכימו, זו רק דעה).

ה-SportaPros הן היורשות שיצאו לפני כמה שנים, ונחשבות באותה רמה, כמה אנשים דיווחו על בעיית נקישות, כתו בעל זה כאן לקראת סוף העמוד (אגב - השוואה טובה בין אזניות ניידות, שווה לקרוא) :

http://www.goodcans.com/HeadphoneReviews/porta.htm

בכל אופן, אם יש לך אפשרות לשמוע את כל האזניות האלו עם המוזיקה שאתה אוהב ועם מקור איכותי, עשה זאת - זה יתן לך את הדעה הטובה ביותר על מה אתה מחפש ואילו שיקולים חשובים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מצטער..אני לא מבין בגרוש בדברים האלה.

היתי ב5-6 חנויות היום של סאונד מגברים כל הדברים האלה

רק ב2 היו אוזניות של KOSS

בחנות אחת היו רק אוזניות גדולות של דיג'ים

בחנות השניה יש 3 דגמים משהו כזה

הדבר היחידי שנורמלי שמצאתי זה הPORTAPRO

אין לי דרך לבדוק את שאר הדגמים. אז כנראה אני אקח את זה

אני לא חושב שבאמת הS והרגיל זה באותה רמה .. 20$ הפרש

טוב נו..מה אני מבין בדברים האלה

Conclusions - If you own or plan to purchase a portable CD player, Mini-Disc Player, MP3 player, Walkman, or any other portable audio device with a headphone output, the best sounding headphones I have heard with these devices are the Grado SR60's and SR80's. But not being all that portable and possibly costing as much or more than your portable unit, $30 to $50 for Koss's headphones will suit most of you just fine. In any case, don't settle for the mediocre headphones that came with your portable, your player is capable of much better sound quality and the Koss Portas and Sportas can unleash it!

הסתכלתי על הגראדו האלה..

http://www.gradolabs.com/product_pages/sr80.htm

הם גדולות מדי .. לא מתאים.

כרגע אני לוקח את הפורטהפרו כי זה הדבר היחידי האיכותי שמצאתי במחיר הזה

תודה שוב - סליחה על הבורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות הם 60 אוהם. השאלה שלי היא

האם האוזניות יתאימו לפאלם? זייר72 אני משתמש בו כנגן והזמנתי תאוזניות במיוחד בשביל זה..

אם הם לא מתאימות אני מבטל מהר תהזמנה אני מקווה שאפשר...

בבקשה תענו מהר

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PX100 וה-PX200 עולות ו40$ ו-50$ בהתאמה באמאזון.

ה-PortaPro נחשבות הבחירה היותר טובה. אם אתה יכול לנסות אותן לזמן ממושך לבדוק אם הן נוחות זה יהיה הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא השאלה..............................

הבנו שהם איכותיות וכל זה

אבל האם הזייר 72 וH340 יש בהם מספיק עוצמה כדי להפעיל את האוזניות בצורה נורמלית........... הבעיה פשוט היא שיש להם התנגדות של 60 אוהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...