פעילות שני כרטיסי קול במקביל, אפשרי? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילות שני כרטיסי קול במקביל, אפשרי?

The UnKnown

Recommended Posts

אבל אני חייב להגדיר את שניהם, גם לכרטיס אונבורד יש שדרושים כדי להפעיל אותו, כנ"ל לגבי הכרטיס החיצוני.

בשביל זה יש בלעדיהם אי אפשר להפעיל את הכרטיסים בXP.

לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מסרב להבין את העיקרון 8) אתה לא מגדיר שני כרטיסים בווינדוס- אתה מתקין שניים. אחד מוגדר ככרטיס סאונד שלך והשני פשוט קיים שם, "תלוי באויר". רק באחד מהם המערכת הפעלה עושה שימוש. לשנייהם צריך להתקין על מנת שהמערכת הפעלה תזהה אותם אך רק אחד מהם מוגדר לשימוש. לא יכול להווצר מצב ששני כרטיסי קול מוגדרים באותו זמן מהסיבה הפשוטה שאפשר להגדיר רק אחד במערכת הפעלה. המצב הקטסטרופלי שעליו אתה מדבר ואני משער שאתה מתכוון הוא כאשר "הכתובות חומרה" של שני הכרטיסים מתנגשות אך לxp יש מערכת ניהול חומרה משלה אשרת אמורה למנוע בעיה שכזו.

מקווה שעכשיו הבנתה כי זה ההסבר הכי פשוט. אני מניח שאתה פשוט עושה בילבול בין התקנה להגדרה. בשורה התחתונה אתה יכול להתקין שני כרטיסי קול באותו מחשב בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף!!! כשאתה מתקין כרטיס זה לא אומר שהוא מוגדר!!! הוא כרגע מותקן ומזוהה על ידי המחשב שלך אבל זה לא אוטומטית הופך אותו למוגדר. אני מצטער, אבל אם אתה לא מבין את זה אני פשוט מאוד לא יכול לעזור לך להבין.

אני פשוט מציע לך לקחת את הדברים כמובנים מעליו, היה ותצטרך מדריך שלב אחר שלב לבצע את ההתקנות וההגדרותאני אשמח לעזור. זה כל מה שאני יכול לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אני מבין מה אתה אומר פשוט הייתה כאן אי הבנה עם המושגים.

מוגדר-ע"י תוכנה ודרייברים בXP.

מותקן-מוכנס לPCI או מובנה על הלוח.

אצלי נניח ששניהם יהיו מותקנים אבל בכדי שהם יפעלו אני צריך להגדיר אותם נכון?

ואי אפשר להגדיר שתי כרטיסים בו בזמן בXP כפי שאמרת, אז מה עושים?

כל פעם מגדירים אחד אחר, או שהמחשב מזהה את שניהם גם ללא צורך בהגדרה שלהם?

*בשביל שהם יפעלו הם חייבם להיות מוגדרים בDevice Manager וזה אומר מוגדרים.

אתה מסכים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אני מבין מה אתה אומר פשוט הייתה כאן אי הבנה עם המושגים.

מוגדר-ע"י תוכנה ודרייברים בXP.

מותקן-מוכנס לPCI או מובנה על הלוח.

אצלי נניח ששניהם יהיו מותקנים אבל בכדי שהם יפעלו אני צריך להגדיר אותם נכון?

ואי אפשר להגדיר שתי כרטיסים בו בזמן בXP כפי שאמרת, אז מה עושים?

כל פעם מגדירים אחד אחר, או שהמחשב מזהה את שניהם גם ללא צורך בהגדרה שלהם?

*בשביל שהם יפעלו הם חייבם להיות מוגדרים בDevice Manager וזה אומר מוגדרים.

אתה מסכים איתי?

או בדיוק כאן מונחת הטעות שלך. ברגע שהכרטיס נמצא device manager אצלך זה אומר שהוא מותקן. הלאה. בכדי להגדיר אותו אתה צריך ללכת ללוח בקרה, ושם ללכת לצלמית של בקרת קול וצלילים- שם אתה מגדיר לשימוש כרטיס קול.

בתימצות. רק כרטיס קול אחד יהיה מוגדר בווינדוס ולכן תוכנות יעשו בו שימוש כברירת מחדל, אלה אם כן תגדיר להן לעשות אחרת!

יש מבינים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם יותקנו, וכל עוד כל אחד יקבל IRQ משלו שניהם יעבדו יופי.

אני עובד עם הכרטיס OB של ה-IS7 שלי, וגם עם Delta66 של M-Audio.

העניין הוא להגדיר את הכרטיס למשחקים בתור כרטיס ברירת המחדל של , כפי שכבר הראו לך, ואז בכל תוכנה, למשל WinAmp, להגדיר שינגן לכרטיס השני (בווינאמפ עושים את זה דרך קונפיגורציה של DirectSound).

אגב, תצטרך מיקסר או משהו בשביל לנתב את הפלט של שני הכרטיסים לאותם . או לחילופין שני זוגות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...