קיבלתי את תאריך הגיוס שלי היום ויש לי שאלה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את תאריך הגיוס שלי היום ויש לי שאלה.

Bug2000

Recommended Posts

יחידות כל אחד ימליץ לך מה שהוא רוצה ללכת או מה שהוא עשה/עושה בצבא.

מה שכן חשוב, לפחות לדעתי, זה שאם אתה קרבי, תלך ליחידה התנדבותית. כל היחידות ה"פשוטות" מלאות בערסים שניסו להוריד פרופיל ונתקעו עם 72. לא בדיוק האנשים שאני רוצה להיות איתם שלוש שנים, ובטח שלא האנשים שאני רוצה להפקיד את חיי בידיהם. עדיף לדעתי יחידה יותר מסוכנת עם אנשים שאפשר לסמוך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DeadTeddy אתה מדבר מניסיון? או מגאונות טבעית??

לפותח הדיון השנה בתאריך הזה מגייסים גבעתי, זה לא אומר כלום לגבי שנה הבאה זה יכול לנוע כמה ימים קדימה (כעיקרון זה היום הראשון שמגייסים קרבי בחודש הזה) ובימים הבאים יש גיוסים של גולני, נח"ל, צנחנים, מוד"ש, מודיעין ועוד הרבה הרבה.

לדודי יש מצב שהתמיינת למשהו במודיעין? כי לפי מה שאני יודע זה (12/8 וב15/8 כלל צה"לי אייכותי) שזה אומר בדרכים לא ישירות מודיעין או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית כמעט כולם מקבלים בצו הגיוס הראשוני את אותו תאריך...

רק אח"כ (רובם) מקבלים תאריך חדש אחרי החלוקה לחיילות (תותחנים. שיריון, נ"מ, גולני וכדומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למה אתה מתכוון נסיון. לא הייתי בצבא, לא הייתי בצבא אם לזה אתה מתכוון, אני בן 17. שאלתי המון אנשים, הרוב המליצו על מה שהם היו, בטח קשור בגאוות יחידה וכל זה.

החלק השני של ההודעה זה הגיון בריא. אם אתה קרבי, אתה רוצה להיות עם אנשים על רמה לא? אנשים שיסכנו את חייהם בשבילך ושאתה תהיה מוכן לסכן את חייך בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית כמעט כולם מקבלים בצו הגיוס הראשוני את אותו תאריך...

רק אח"כ (רובם) מקבלים תאריך חדש אחרי החלוקה לחיילות (תותחנים. שיריון, נ"מ, גולני וכדומה)

צודק.

ד"א אני גם מגויס בתאריך הזה (נכון לעכשיו) 25/יולי/05.

קבלתי את התאריך הזה בערך לפני חודשיים, אולי יותר ועדיין אין לי מנילה.

אני מאוד מקווה לקבל גיבושים נורמאליים, גדוד רגיל לא הכי בראש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריך גיוס כולם מקבלים בסביבות החודש הראשון אחרי לשכת גיוס (צו I)

הוא לא אומר כלום.

מנילה, לפי מה שמספרים שם, אתה לא תקבל עד חצי שנה אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני אלך לקד"צים, רק הלוואי והיתי יודע מה זה ;D.

קד"צ=קורס קדם צבאי.

אם אתה לא רוצה ליפול לאיזה גבעתי או גולני אז קח את ההחלטה לידיים.

לדוגמא: אם אתה רוצה שייטת לך לגדנ"ע של השייטת ואז יגיע לצבא שאתה עברת גדנ"ע של השייטת וישר שם אותך אוטומטית לגיוס לשייטת(במידה ויש לך פרופיל וקב"א מתאימים כמובן)

אם אתה רוצה להיות צלף לך לגדנ"ע קליעה וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת כל זה עושים לפני הגיוס? הצבא הזה מחורפן לגמרי ... לא אומרים את הקב"א (פרופיל אני יודע- 97 ...) ועוד נותנים לך ללכת לקורס קדם צבאי בלי להגיד לך שבכלל יכול להיות שאתה לא מתאים בגלל הקב"א, איזו מן דפיקות? אפשר לדעת את הקב"א ואם אתה מתאים לפני שאתה עושה גיבוש כלשהו ? כי זה נשמע לי לא הגיוני לעשות גיבוש ורק אחרי זה לגלות שאתה לא מתאים ...

גבעתי וגולני זה חרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובארטון אתה יודע שאתה מדבר שטויות כן?

למה ניראה לך?!

אתה כניראה לא ממש מבין וכל עוד אתה לא זה שאחראי על המיונים אין לך בכלל זכות להגיד שזה שטויות(כל פעם יש איזה אדיוט שחושב שכולם חוץ ממנו מדברים שטויות)

ואם כבר אתה זורק את זה אז לפחות תגבה את עצמך ותיתן הסבר כי ככה אתה פשוט יוצא אהבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...