צריך עזרה ברמקולים 2.1 עד 800 ש"ח (בארץ) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ברמקולים 2.1 עד 800 ש"ח (בארץ)

LinkTree

Recommended Posts

שלום שלום

אמנם ניסיתי לחפש בפורום בפוסטים ישנים אבל לא ממש מצאתי

נכון להיום אני חושב על Altec Lansing 4121 או על ה ATP3.

ממה שקראתי רוב אנשים טוענים שהאלטק נשמעים הכי טוב.

אני רוצה את הרמקולים בעיקר למוסיקה וגם קצת למשחקים.

חשוב לי במיוחד צליל טוב (הרבה יותר מעוצמה).

תודה מראש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

APT3 זה ALTEC גם... ואם אתה רוצה מקסימום איכות אז ראיתי שיש klipsch promedia 2.1 ב99$ ואחריי משלוח\כל שאר התשלומים שיש זה יצא בערך 800 שקל אני חושב. ואם באמת חשוב לך האיכות אז קח אודיופיליות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הklipsch לא מוכרים בארץ. אבל באמריקה הם עולים 150$ (690 שח) ואחריי משלוח הם בטח עולים בסביבות ה800 שקל.

המכס על הוא 35% ומשלוח צריך לעלות איזה 40$. אם מכס אם הכל זה אמור לעלות לך בסביבות ה1100 שח אבל אפשר לעקוף את זה אם שולחים לך את זה חברים ומעיפים את התג מחיר או עוד יותר טוב אם מישהו בא לארץ והוא מביא את זה איתו. וגם בדרך הרגילה הם לא כל כך יקרים יחסית לאיכות שלהם ואם אתה רוצה משהו באותה איכות בארץ אתה תשלם הרבה יותר. אם זה יותר מדי בשבילך אז אתה יכול ללכת על הlogitech z2200

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב שהוא רוצה משהו מהארץ, סטים של אלטק הם אחלה. בעיקרון ה VS4121 זה דגם כביכול משופר של ATP3, אישית הייתה לי אופציה לקנות אותו אבל העדפתי שלא כי הוא פשוט מכוער, ובעל פרופילים מרובעים, אבל זה כבר עניין של טעם.

בגדול הבנתי שההבגל מסתכם בעוצמת הסאב (בATP3-18WRMS) לעומת (VS4121-19WRMS) אני לא רואה בזה סיבה מספיק טובה להוסיף כסף, אבל אתה תחליט את זה כבר, בכל אופן בכסף שישאר קנה לך כרטיס קול טוב כי זה ממש גורם משפיע באיכות ואם באמת חשובה לך איכות תשקיע עוד כמה שקלים על כרטיס קול איכותי.

תתחדש!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם

תאמת יש לי בעיה לקנות בחול - ולכן נראה לי שאני אלך על האלטק.

עד כמה שאני יודע בדגם החדש יותר יש גם כניסה לאוזניות שאין ב ATP3

יש לי כרטיס קול ONBOARD אבל ה SOUNDSTORM של ככה שנראה לי שבהקשר הזה אני מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם

תאמת יש לי בעיה לקנות בחול - ולכן נראה לי שאני אלך על האלטק.

עד כמה שאני יודע בדגם החדש יותר יש גם כניסה לאוזניות שאין ב ATP3

יש לי כרטיס קול ONBOARD אבל ה SOUNDSTORM של ככה שנראה לי שבהקשר הזה אני מסודר.

צודק, שכחתי את הפרט הזה, לי זה לא משנה כי אני לא משתמש וגם אם כן יש יציאה לאוזניות בכרטיס קול ככה שזה ממש לא משנה (לי בכל אופן).

על מה החלטת ללכת בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צבין מה הבעיה להזמין מחול? גם אם אין מי שיביא לך את הרמקולים אז אפשר לשלוח יקר לארץ. אומנם יש 35% מכס אבל הרמקולים בארצות הברית מאוד זולים וזה יוצא עדיין יותר זול בחלק מהמקרים ועכשיו אם תזמין מחול אז זה יתן לך גם יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתה אומר לגבי ארה"ב

ובמקרים מסויימים אני אסכים איתך, אבל ספציפית הפעם שמעתי, שקלתי ולא נראה לי שבא לי לקנות בחול.

(היה לי ניסיון לא טוב עם בארץ ואחרי 3 החלפות בסוף החזרתי אותם. אין לי כח לבלאגן כזה עם US.)

תאמת יכול להיות שבסוף יהיה לי קצת יותר כסף (קצת פי 2 1500)

אז אולי בכלל אני אצתרך לחשוב מחדש...

מכירים דברים במחיר כזה (שוב בארץ ;) )?

אם בסוף אני אלך על ה"הזולות" אני אלך על ה 4121 - חשוב לי עניין האוזניות והכבל של האוזניות שלי קצר מדי למאחורי המארז (או למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...