רשת+פיירוול, למה הפיירוול חוסם את הגישה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת+פיירוול, למה הפיירוול חוסם את הגישה?

KapiSH

Recommended Posts

התקנתי את ה-zone alarm pro החדשה, גרסה 3.0.118, ב-2 מחשבים, במחשב שלי (winxp) ובמחשב של אחי (גם xp), אצלי יש 2 כרטיסי ועשיתי בינינו, הכל הלך פיקס עד שהתקנתי את הפיירוול, מאז שהתקנתי אותו, אני לא יכול לגשת לקבצים שאחי משתף איתי ולהיפך, ואחי לא יכול לגלוש דרכי באינטרנט. כשאני סוגר את הפיירוול הוא יכול לגלוש דרכי ולראות את הקבצים ששיתפתי איתו והכל חוזר לעבוד פיקס.

הגדרתי כמו שצריך לפי ה-help של ה-zap שהמחשב שלי הוא הראשי ורשמתי את ה IP שלי ובמחשב של אחי הגדרתי שהוא client ואת ה IP שלי וזה לא עוזר.

מישהו יכול לעזור או להמליץ על דרך אחרת/פיירוול אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את Norton Personal Firewall ואין שום בעיה. יש Wizard של שלב אחד שמגדיר הכל לבד.

אבל גם ב-Firewall שלך זה אמור לעבוד.

הדבר היחיד שאני לא יכול לעשות כשה-Firewall פועל זה להפעיל את Gamespy Arcade ב-Client.

מכיוון שאני לא חושב אפילו על לבטל את ה-Firewall אפילו לרגע, ה-Client פשוט לא מתחבר ל-Gamespy ;D :nono: :AR15: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי תאמין לי שבדקתי טוב, עשיתי הכל כמו שצריך ואח"כ קראתי גם את ה-help וכתוב שם לעשות בדיוק מה שעשיתי כך שאני לא מבין מה הבעיה פה אבל זה חוסם גישה ממחשב למחשב :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Firewall של ה-XP לא מופעל, התקנתי Norton Security ועשיתי ביתית עם האשף וזה לא עזר, הדבר היחיד שזה עזר זה שסוף סוף אפשר לשתף קבצים ותיקיות בלי שהפיירוול יחסום, ניסיתי גם את הפיירוול של Sygate ושוב לא הצלחתי :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לרשום את היציאה של כרטיס הרשת הפנימית לדוגמא עם כרטיס אחד הולך ל ADSL והוא 10.0.0.138 והשני הוא 192.168.0.1

אתה רושם את השני אצל אח שלך בתור DGATE

כנראה שגם הפורטים אצלך חסומים RPC תבדוק את זה ללא פתיחה שלהם אין לך קשר פנימי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...