ספקי ADSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקי ADSL

NaTm

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני מספר ימים התחברתי לADSL, החבילה הבסיסית.

לפני שהתחברתי עשיתי סקר שוק שבו בדקתי מחירים של כול הספקים,

לפי כל החישובים ראיתי שאקוונט הכי זולה ומזה זולה! 19.9$ כל חודש ללא התחייבות.

בקיצור התחברתי לאקוונט, הייתי מאוד שמח כי האתרים עלו נורא מהר! (אולי פשוט הייתי רגיל למודם איטי :lol:)

התחלתי להוריד (מDOWNLOAD.COM) את קאזה ומירס. להפתעתי הADSL הוריד לי ב30KB כאשר אצל חבר שלי שגר כמה מאות מטרים ספורים, עשיתי ניסוי וזה מוריד ב100 לפחות (גם בחבילה הבסיסית!) טוב ניחה, התחלתי להוריד בקאזה שירים -

מוריד ב2KB!!! טוב, לפעמים זה נחמד וזה מוריד בין 1-30 ואצל החבר הנחמד שלי זה מוריד ב60 לפחות בקאזה (קרה כנ"ל בMIRC).

החבר שלי בבזק בינ"ל.

האם אקוונט דפוקה וכדאי להוציא עוד 10$ כל חודש בשביל ביצועים טובים יותר של הורדות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי להוריד בקאזה שירים -

מוריד ב2KB!!! טוב, לפעמים זה נחמד וזה מוריד בין 1-30 ואצל החבר הנחמד שלי זה מוריד ב60 לפחות בקאזה (קרה כנ"ל בMIRC).

החבר שלי בבזק בינ"ל.

האם אקוונט דפוקה וכדאי להוציא עוד 10$ כל חודש בשביל ביצועים טובים יותר של הורדות???

בקזאה זה מאד תלוי מכמה אתה מוריד ומאיזה חיבור, ואני לא מאמין שאצל חבר שלך זה מוריד ב"לפחות 60K".

אקוונט ידועים ברמה ה"לא גבוהה" שלהם (בעדינות) ולפי דעתי שווה להשקיע עוד 10 דולר.

דרך אגב, -בין לאומי באמת מהיר יחסית (תלוי כמובן גם בבזק ובמרחק מהמרכזיה שלה) ביחוד לחו"ל... אבל מכאן ולהוריד ב 100K בחבילה הבסיסית יש דרך ארוכה.

כנראה שלחבר שלך משום מה יש "בעיה"... במובן הטוב של המילה, ועל דברים כאלה לא מתלוננים יותר מדי, בכל זאת, תנסה להוריד את הקובץ הדמיה של ותראה איזה מהירות אתה מקבל, אתה אמור להוריד בערך פי 2 יותר מהר ממה שאתה תיארת.

אך, אקוונט ונפלאותיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הם אתה רוצה פינגים טובים לחול כך נטוויזן ולארץ יסראסרב ... אהו תחליט לבד (אני עברתי את כל הספקים)

נטוויזן פינג לארץ = 20

נטוויזין פינג לחול = 100

יסראסרב פינג לארץ = 13

יסראסרב פינג לחול = 180-240

במובן שזה לא מדוייק ב100% ופינג לחול =באירופה...

היום יש לי 3 ספקים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב על אקווה נט אני כבל לא יכול לדבר יותר כי אמרתי הכל !!

לסיכום במילה - רע מאד !

באשר לכל ספק אחר יש כלל כמעט ודאי - יותר כסף = יותר מהר!!!!!

אני מחובר ב 012 חבילה של 1.5 ואני בד"כ בשרתים (משחקים ) ישראלים יש לי את הפינג הכי נמוך ואני גם משקח הרבה בחול, וזה גם מעולה.

תעשה שיקול ותבקש מכל ספק אפשרות לנסות ללא התחיבות!!!!!

אני חושב שבסך הכל בין הגדולות (בזק בין לאומי,012,ברק,נטויזן,זהב) ההבדל הוא קטן מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...