מחפש פתרונות ל-FAILOVER בין אינטרנט ביתי ורוטר סלוליר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פתרונות ל-FAILOVER בין אינטרנט ביתי ורוטר סלוליר

danielsrosehill
 Share

Recommended Posts

שלום חברים,

אני גר בירושלים. עובד כמה ימים בשבוע מהבית (גם אשתי עושה כך).

לצארינו זה היה קשה למצוא פתרון אמין לאינטרנט ביתי. אפילו רק כמה קילונטרים ממרכז העיר.

אין פייבר באזור. קודם נשינו את ספק עם תשתית של - לא עבד כל כך טוב. אחראי נשינו את חבילה של HOT דרך פרטנר. יותר מהיר אבל עדיין לא יציב כנדרש.

בסוף חזרנו ל בזר אבל עדיין רציתי קו גיבוי כי הקו של גם אינו כל כך יציב.

החלטתי לנסות סלולורי כמו פתרון גיבוי. נרשמתי לחבילת DATA ONLY של WE4G וקניתו סלולרי באיוורי אם יציאה ETHERNET (אני שוכח את הדגם המדויק ... אבל משהו מ- TP LINK). אגב, זה קו של 4G. 

עכשיו שי לי שתי הקווים מחוברים ל- NETWORK SWITCHER מעלי אקספר. בזמן הקו הראשוני לא עובד אני יכול ללחוץ (פיזית) על כפתור כדי לשנות את ה"תשתית" לסלולרי (אני מחובד דרך קווי). אבל אחראי כל האומץ הזה אני מחפש פתרון יותר אלגטי!

עשיתי מחקר ומצאתי כמה אפשרושיות. בדרך כלל משומשים על ידי עסקים -- אבל טכני אני גם עסק!:

א) לקנות LOAD BALANCING לאטרנט. קי אס פי מוכר את מוצר של TP LINK. לא כל כך יקר. אבל פתרון לאני (אם האתרנט) בלבד -- אשתי מחוברת דרך WIFI.

ב) לקנות DUAL WAN להיות יכול לעשות את הכל מנתב אחת. בדרך כלל מוצרים יקרים ולא הצלחתי למצוא אחד מחנויות הגדולות.

ג) לקנות רגיל (כלמור עם יציאה WAN אחד). להתקין OPENWRT כדי לנשות לחליף יציאה אחד של LAN ל-WAN. הרבה אופציאות כאן אבל לא בטול איזה דגם מומלץ לזה.

סורי אל פוסט הארוך. נושא מאוד מעניין בעיניי (פתרונות גיבוי לאיטרנט). אם יש מישהו כאן שניסה את אחד הרעיונות האלה - אני אשמח לשמוע! 

נערך על-ידי danielsrosehill
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...