סט תמונות שצילמתי ברוסיה (2002) 100% רוסי (; - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט תמונות שצילמתי ברוסיה (2002) 100% רוסי (;

B0necrack3R

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני נולדתי שם, גדלתי שם ולמדתי עליה יותר ממה שאתה יכולה לתאר לעצמך. תפתחי ספר היסטוריה אם את לא מאמינה לי.

אני קוראת עכשיו את ברברוסה ושמעתי וראיתי דיי הרבה אבל בניגוד אליך אני לא באה להכפיש. לרוסיה היתה פעם מורשת והיא היתה מפורסמת (עד לפני המהפיכה) דווקא בדבש שלה ושאר דברי יצוא כמו מלאכיט, שיש, עץ, פרוות ועוד, ולא בשתייה ובאלימות, אלו באו אחרי המהפיכה דווקא.

הסיבות לרעב הן בעיקר בגלל השלטון הדפוק ששרר שם משחר ההיסטוריה. תחילה הצארים והאצילים היו מעבידים את מעמד האיכרים, אחר כך הממשל הקומוניסטי לקח מאלו את מה שנשאר - את האדמה, הצאן והבקר, בטענה שבהכל צרייך לחלוק ואלו שיש להם הם "קולאקים" שצרייך להגלות לסיביר.

האנשים בעיקרם טובים אך איזו נפש לא תצולק ע"י עבדות, רעב והשפלה מתמשכים? אם אתה לא היית מקבל משכורת מזמן נפילת השלטון הקומוניסטי, אתה לא היית הולך לגנוב? המצב שם בקאנטי, זה נכון, ואין זאת אשמת האנשים כי לעבוד הם יודעים בניגוד לכמה עצלים כאן שמעדיפים לשכור עוזרת בית ולא לגעת בסמרטוט ומגב או מטפלת כי הם סולדים מהוריהם הזקנים. אני לא גדלתי במרכז תרבותי גדול כמו מוסקווה או סנט. פטרסברג, גדלתי בדרום-מערב-סיביר בעיר ושמה Tyumen שכל מה שיש לה זה נפט. היא לא עיר עשירה (אין שם דבר כזה עיר עשירה) ואולי לא בין היפות, אבל שם גדלתי ואותה אהבתי כי לי, בניגוד לכמה אנשים, יש מורשת. חרא בא בכל הצבעים וניתן למצוא אותו בכל מקום אז אל נא להפוך את רוסיה לשק חבטות לכל אי שביאות הרצון שלכם. מרבית המשפחה שלי נשארה שם, חלקם אם לא רובם בכפרים והם חיים טוב וללא פחד. הם עובדים בשביל האוכל שלהם. דודה שלי עד לא מזמן היתה דיקן ומורה לאנגלית באוניברסיטה במקום וכולם כיבדו אותה מבלי להסתכל על כך שהיא יהודיה, כך גם אבי שלא הסטיר את יהדותו ותמיד היה מוקף במעגל חברים גויים קרובים שעד היום אחרי כ"כ הרבה שנים אנחנו בקשר איתם. הם אדריכלים ולמדו ביחד ועד היום כשאני ואמא שלי באות לבקר הם מקבלים אותנו כאילו היינו משפחה. אין היום הרבה אנשים שמכירים ברוח הרוסית האמיתית.

...ובקשר לאוכל... טעם פעם מהבישולים של דודה שלי מצד האמא או של אישתו של חבר של אבא שלי. פירוז'קי, פלפלים ממולאים, אוקרושקה (מרק מאלט רוסי קר), פטריות יער משומרות ולפטנים ושאר ירקות ואני רוצה לשמוע שזה לא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...