סט תמונות שצילמתי ברוסיה (2002) 100% רוסי (; - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט תמונות שצילמתי ברוסיה (2002) 100% רוסי (;

B0necrack3R

Recommended Posts

חחחחח דריה אבא שלי מסוצ'י :)

ובאמת רוסיה מלאה בנופים מרהיבים , תרבות מערבית ומזרחית שמשלימות אחת את השנייה , האכול הרוסי - כל המעדנים והדליקטסים .

ואיייי איזה גוגועים למולדת זה מעלה בי , אחחח רוסיה או רוסיה שלי .......

לצאת לדייג עם הדוד לשתות וודקה לעשן חופשי ולא לדפוק חשבון לאף אחד , לאכול איקרה אדומה בכף מרק אוויייייייייייי כמה שאני רוצה לנסוע לשם , לפחות לקצת .

אני מבלרוס מפולטסק זה נמצא ליד מינסק ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תגידו לי שאחוז דוברי האנגלית ברוסיה (לפחות בערים הגדולות) עלה משמעותית אני טס לשם עוד השנה. אחרת, אני מעדיף את ה-"בית" (רומא, איטליה).

בסך הכול מזרח-אירופה נחשבת לאיזור תיירותי שנתגלה רק בשנים האחרונות לאחר נפילת השלטון הרוסי הקר והמתנכר (איזה מזל ש-CCCP כבר לא קיימת ;)). לא הייתי מתנגד לטייל שם אך שנאת השפה האנגלית היא שמטרידה אותי. תודו שזה הרבה יותר קל להתמצא במקום ולהנות כשאפשר לשוחח באנגלית עם תושבי המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה היא להכיר שם אנשים, לחבור אליהם ושהם יהיו המדריכים שלך. יש שם אנשים שדוברים אנגלית מצויינת, צרייך רק למצוא אותם. אני עשיתי אותו הדבר בגרמניה כי אחוז דוברי האנגלית שם הוא אמנם גבוה אבל הרמה לא משהו ועוד שאני לא מכירה שם כלום אז הייתי מעדיפה הדרכה של מישהו שמכיר, ככה גם הסיכוי שאסתבך בצרות נמוך יותר. הכי טוב לנסוע לשם עם חבר שיש לו שם משפחה ולחבור אליו. יאללה, מי בא איתי? אולי אוותר על הטיול בגרמניה הקיץ ואסע לשם? עדיין יש לי דודים פזורים שם... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

371684.jpg

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ד"א: לא היה לי מושג שרוסיה כל כך יפה, חשבתי כולם שם עניים גרים בכפרים (לא אשמתי, זה פשוט מה שרואים בחדשות ובסרטים). ד"א: אם רוסיה כל כך יפה (ונראית עשירה) אז למה אנשים מרוסייה מתאמצים כל כך לעלות לארץ???

לא שאני אומר שהם לא צריכים לעלות, פשוט נראה לי שהמצב ברוסיה טוב יותר מבארץ, אז למה להידפק ולבוא לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שכן, היא באמת ענייה ו-70% מהאוכלוסיה חיה בכפרים אבל דווקא האנשים שחיים בכפרים הם לדעתי העשירים ביותר. יש להם אדמה וטבע, וזה משהו שאף אחד (עדיין) לא יכול לקחת מהם והם רחוקים מהתלאות של העיר - הפשע המאורגן, הסמים, הטינופת. יש מקומות יפים בהחלט, שווה ביקור, אבל לא הייתי ממליצה לנסוע לשם לבד ללא סיור מאורגן או חבר טוב שיש לו שם משפחה וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה רוסיה היא מדינה ענקית.. בתמונות ראית שני ערים: מוסקבה ופיטרבורג שהם הערים המרכזיות של רוסיה,אילה בעצם ערי הסגסוג הכלכלי והתרבותי של רוסיה.. כל שאר הערים הן הרבה יותר עניות ובאמת רוב האוכלוסייה ברוסיה היא ענייה..

אבל מוסקבה זה משהו מיוחד לגמרי,היא מלאה מוסדות תרבות, ובילויים! אף פעם לא משמעם שם! מוסקבה היא גם בירת עסקים

כל אוטו שני שם בכבידשים זה מרצדס\BWM..באמת.. העיר נחשבת לרמה ארופאית לכל דבר!

משם בדרך כלל לא באים לארץ.. הרוב באים מאוקראינה ששמה איכות החיים באמת נמוכה מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... אתה חושב שרוסיה מיוחדת במשהו? בכל חור באירופה תמצא יער ענק, ארמון ואגם. רוסיה לא הייתה מיוחד בכלום. לא היום ולא בעבר.

רוסיה הייתה תמיד מדינה שבה חיי אדם היו שווים פחות מקליפת שום (ראה ערך מלחמות נפוליאון ומבצע ברברוסה), מדינה שאזרחיה אף פעם לא ידעו לעבוד ולשמור על חוק ומדינה מגעילה באופן כללי. עם כל השטח החקלאי הזה ברוסיה היה תמיד רעב ומחסור. עם כל המשאבים רוסיה תמיד מצאה את עצמה זוחלת מאחור. אפילו הצאר פיטר הגדול לא סבל את רוסיה. במשך כל חייו פיטר הגדול ניסה להפוך את רוסיה להולנד מס' 2. הוא אפילו רצה להפוך את ההולנדית לשפה הרשמית ברוסיה. 

אוכל מדהים?! אמא לא יודעת לבשל, נכון? ברוסיה אף פעם לא היה אוכל מדהים, כי ברוסיה בקושי היה אוכל. מה אכלו שם חוץ מתפוחי אדמה, כרוב ודגים? בסדר, אולי אכלו לחם פעם בחודש. המטבח הרוסי הוא סוג ג' בהשוואה למטבח צרפתי, איטלקי, ספרדי, גרמני - אוסטרי, צכי' והרשימה עוד ארוכה. אני מדבר על איכות האוכל, בטעם ובהגשה. אני לא אבקר יותר במסעדה רוסית גם אם יכוונו אקדח לראש לי. ברצינות. מישהו היה פעם במסעדה רוסית? אתם רוצים להגיד לי שלא הקאתם בשירותים במשך כל הלילה אחרי ה"אוכל" שמגישים שם?

עדיין לא הדיברתי על התרבות השתייה הגסה, האלימות, חוסר ציות לחוק (המילים "חוק" ו"רוסיה" לא הולכות ביחד) והמוסר הרוסי באופן כללי. אתם יודעים שברוסיה גברים היו גוש חרא? כן, גברים רוסיה בתקופת ברית המועצות לא עשו כלום חוץ מלשתות. נשים שלטו ברוסיה, וזה בא לידי ביטוי אפילו בארץ. 

ואני רוסי, דרך אגב. יש רק דבר אחד שאני יכול להגיד בוודאות מלאה - הרגל שלי אף פעם לא תדרך על אדמת רוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראי לכם עוד סרח מתנשא שאינו יודע דבר על רוסיה חוץ ממה שהוא רואה בסרטים/חדשות/סרטי מלחמה...

נולדתי וחייתי שם ובניגוד אליך אני יודעת דבר או שתיים עליה.

גם אני נולדתי שם, גדלתי שם ולמדתי עליה יותר ממה שאתה יכולה לתאר לעצמך. תפתחי ספר היסטוריה אם את לא מאמינה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסייה נראית מדינה יפה מאד,אבל הראת לנו את המקומות הטובים שבה. (אני לא רוסי ולא הייתי ברוסיה...) רוב האזרחים הם כפריים שבחורף משותקים בבתים מרוב קור וקשה להם למצוא אוכל.

תיראו חדשות ותבינו שהמשטר שם יותר קשוח משלנו נגד "טרוריסטים",קבוצה של מתנגדים שרוצים אדמות בחלק של רוסיה (כאילו שאין לרוסים מספיק שטחים שהם עושים איתם משהו...) והממשלה לא מסכימה אז הם עושים חיסולים וחטיפות כמו באולם התיאטרון שבו נהרגו המון אזרחים בגלל שנאמר כמוצלח אך לדעתי כישלון נחרץ.

שלא לדבר על זה שהם לא כל כך אוהבים יהודים,אתה סיפרת להם שאתה הגעת מישראל בכלל??? או שהעדפת להסתיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות נחמדות.....

ו.... ווואוווו ערס מהלול:  ;D ;D  (השמאלי עם השרשרת....)  ;)

אחי אני חשבתי בדיוק אותו דבר, איזה לוק של ערס... כל כך מצחיק.

בכל מקרה אחלה , אני מקווה לבקר פעם ברוסיה, אני לא רוסיה או משהו אבל ארץ בהחלט יפה כמו רוב מדינות אירופה אבל יש שם טבע ממש מדהים וחורף קר כמו שאני אוהב :-)

תודה שפרסמת את התמונות, צילומים יפים ואני אישית תמיד אוהב לראות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...