התחברות לאינטרנט, דרך כבל USB... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברות לאינטרנט, דרך כבל USB...

onn_the_vy

Recommended Posts

יש לי רשת LAN...רגילה...נורמאלית...עובדת..

אני רוצה להתחבר לאחד המחשבים עם הלפטופ(נגיד שללפטופ אין LAN) דרך כבל .ולגלוש דרכו (לא השרת..)

אם משהוא לא ברור תגידו לי..

כאילו....אני רוצה לגלוש דרך מחשב...שאותו מחשב גולש דרך המחשב אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחבר לכבל ולגלוש דרכו, על כזה דבר לא ידוע לי (אולי עם תוכנה מיוחדת?) אבל מה שכן, אתה יכול להתחבר לHub של הרשת, אם אתה לא יודע מה זה Hub אז זה החיבור שאליו מחוברים כל המחשבים ברשת. בכל מקרה אתה צריך פלאג שממיר מUSB לETHERNET (נו זה ...) אבל זה יקר...

בקיצור, אם אתה קונה פלאג שממיר את זה לחיבור אתה יכול להתחבר ישר להאב במקום להשתמש בכרטיס , אבל למחשב אחר אתה יכול רק אם יש תוכנה מיוחדת (אני לא בטוח שקיימת אחת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אין כל סיבה שלא תיאורטית:

אין לי שום נסיון עם רשתות (נתחיל מזה), אבל אם ווינדוז רואה אותם כרשת רגילה (נניח ב properties של my network places ב XP) אז אין שום בעיה, או לשים על המחשב ה"מארח" (זה שלו יש את החיבור וממנו אתה רוצה "לקחת" אותו) איזו תוכנת פרוקסי או אם מדובר ב 98, ME, 2000 או אפשר דרך ה ICS שלהם בין הכ.רשת שממנו אותו "מארח" מקבל את החיבור לאותו "כ.רשת" [שלמעשה התקן (כבל בעצם) USB].

ואגב, נדמה לי ששמעתי שכך (כמו "רגילה" או אם תרצה - כ.רשת "רגיל") הווינדוז רואה את אותו כבל.

ואגב, ח-ז-ר-ת-י (!!!!) (בערך, יש עוד טיפה בעיות מחשביות) אחרי שנים (שבועיים וחצי) שלא הייתי פה בכלל [בגלל עוד מאותם (אבל שונות) בעיות מחשביות].

היי ;D :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...