מסכים כחולים עקב העלאת באס - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים עקב העלאת באס

Bone-Breaker

Recommended Posts

אני עובד יציב ב 1.725

עם אותו לוח ומעבד כמו של פותח התארד

המלצתי על 1.75 כי זה יותר בטוח

אתה מוזמן להביא כמה תמונות מ CPUZ מהמסך פתיחה ומהחלון MEMORY...

אתה מסתכל על תמונה של מעבד אחד בעוד שלי יש מידע קצת מקיף בהרבה (בערך 170,000 ) ואני מדבר על הממוצע , לכן אני שמח מאד שלך זה 1.725 (שגם זה לא נתון מדיוק )

אבל יחסית רוב המעבדים צריכים קצת יותר מזה

לגבי ההגנה הטרמית - לדעתי זה אחת הקשקושים הגדולים שיש ואני ממליץ לבטל את זה , זה כל כך פוגע באמינות המעבד(מבחינת יכולת חישובית ) ויציבותו שזה לא יאומן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שובר עצמות.. ;D

הטרמל גרד הזה זאת תכונה חדישה שאביט המציאו היא שומרת על וויסות המעבד למשל יש לוחות אם שאם המאוורר של המעבד מפסיק לעבוד הם לא עושים כלום חוץ מלחכות עד שהמעבד ישרף. הלוח הזה לא נותן לזה לקרות הוא מחליט בעצמו מתי המעבד כבר הולך להישרף והוא גורם לניתוק כללי של המערכת ולכן הוא נקרא ככה כי הוא שומר על המצב הטרמי (החום) של המעבד. לסיכום יש לך נפלא...

(המבין יבין) (volcano 12) (לא חשוב.) קיצר אתה לא צריך שום תוכנה כדי להפעיל את זה זאת תכונה שפועלת אוטומטית עכשיו תעשה את מה שאמרתי לך עם הmanual אחרי זה תעשה מתחת למספרים של הבאס את האפשרות שנותנת לך לעלות מגה הרצים בודדים לפי זה תעלה לאט לאט ועל כל דגם שאתה עולה זתומרת 2500@2600 תריץ prime 95 (אתה יכול אפילו להריץ אותה על כל שניים שלושה דגמים אבל בכל מקרה תעשה את זה לאט כי המחשב יקרוס (לא ישרף אבל יקרוס) אם הוא קורס ולא נדלק תוציא את הסוללה של הלוח אם לרבע שעה בערך... ואל תשכח להעלות את הוולטייג' (voltage) זה חשוב אם אתה רוצה להגיע למהירויות גבוהות..

אם אתה לא מבין פה משהו או שאתה רוצה לשאול עוד משהו מיידי זה האייסיק שלי 232401378 ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...