מערכת הפעלה לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה לא עולה

didi_Sol

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב נייח עם win7, כשניגשתי למחשב, במקום לראות לי את הדסק טופ , הופיע מסך שמראה שהמערכת מעלה את עצמה, אבל היא תקועה ולא מגיבה לכלום.59aa7c5e0d964_IMG_5330cut.thumb.jpg.0324350901d45b5c9841fb1a3a863eb1.jpg

עשיתי restart המערכת עלתה, אבל עם ההודעה הבאה:

IMG_532cut.thumb.jpg.391783c46bfb6983afa2a55c11ee8f36.jpg

עשיתי חיפוש והבנתי שהתקלה כנראה קשורה ל שלא הוצא כראוי או לא תקול. אבל לא בטוחה שזו הבעיה.

ניסיתי להעלות את המחשב ב safe mode, שם המחשב ישר עשה startup repair.

התוצאה הייתה is corrupt and unreadable please run the chkdsk utility.

אשמח לקבל הארה ואפילו עזרה, האם הלך לי הארד דיסק או שיש משהו שאני יכולה לעשות ב CMOS setup utilitiy

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך להתחיל לגבות קודם כל (SAFEMODE) לאחר שעשית את כל הבדיקות והתיקונים שהווינדוס ביצע ולא הופיע שינוי בהתנהגות?

משמע המערכת הפעלה באמת נחרבה - תתכונני לפרמט ולהתקין מחדש, יש שיטות נורא קשות ומקיפות לנסות לתקן אבל מי שלא בא מהתחום ואין לו סבלנות עדיף פשוט לפרמט ולהתקין מחדש

לגביי הארדיסק - אין כל אינדיקציה שהוא נהרס, בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הי גולן,

ניסיתי לעשות מספר נסיונות להכינס לסייפ מוד, אבל המחשב לא מגיע לכך, הוא כל הזמן תקוע boot from cd/dvd

כך שאני לא מצליחה בכלל לבדוק אם מקור הבעיה הוא אכן מערכת ההפעלה. יש לך רעיונות נוספים?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תמיד ניתן להוציא את הארדיסק ידנית ולחבר למחשב אחר.. כמובן עם איש/חבר שמבין.. וזאת רק על מנת לגבות

למה זה לא נכנס למצב בטוח? עוד סממן למערכת הפעלה שמשהו נחרב שם..  יש מצב שזה וירוס שהרס לך שם הכל

אני מנחש אולי לפי ההודעה שצצה לך

*יש אפשרות להביא דיסק התקנת וממנו להפעיל מצב בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה Windows is corrupt and unreadable please run the chkdsk utility, עושה לי רושם שסוף החיים של הדיסק הקשיח שבמחשב שלך מתקרב. תגבה את כל החומר שיש בדיסק בהקדם האפשרי, כאשר הוא מחובר למחשב אחר. ניתן לגבות לדיסק קשיח נייד או לכונן נייד שמתחברים ליציאת .

כתוכנת גיבוי הייתי ממליץ על FastCopy שמעתיקה את הקבצים לדיסק אחר מבלי להעמיס יותר מדי על המחשב, ומבצעת את עבודתה בתוך שעה או יותר תלוי במהירות החיבור וכמות החומר שיש לך על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מבקש ממך להריץ Chkdsk, אז יש סיבה לכך. Chkdsk מבצעת שני דברים: בדיקת שגיאות במערכת הקבצים וכן חיפוש אחר סקטורים פגומים בדיסק הקשיח. ל- 7 ומעלה יש שיטות להתריע על דיסק קשיח גוסס, ולפי דעתי זו כנראה הבעייה שיש לך. אם יש סקטור פגום במקום שבו נמצא קובץ מערכת של , זה יגרום לשגיאות במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

ההודעה Windows is corrupt and unreadable please run the chkdsk utility, עושה לי רושם שסוף החיים של הדיסק הקשיח שבמחשב שלך מתקרב. תגבה את כל החומר שיש בדיסק בהקדם האפשרי, כאשר הוא מחובר למחשב אחר. ניתן לגבות לדיסק קשיח נייד או לכונן SSD נייד שמתחברים ליציאת USB.

כתוכנת גיבוי הייתי ממליץ על FastCopy שמעתיקה את הקבצים לדיסק אחר מבלי להעמיס יותר מדי על המחשב, ומבצעת את עבודתה בתוך שעה או יותר תלוי במהירות החיבור וכמות החומר שיש לך על המחשב.

במה התוכנה שונה מסתם העתק הדבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...