שירות גרוע USHOPS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות גרוע USHOPS

Amit Nahoum Shaty

Recommended Posts

חברים שלום,

למי מכם שמזמין מוצרים דרך חברת השילוח  USHOPS   חשוב שתדעו שהשירות שלהם גרוע. - יותר נכון אין שירות

קניתי  נעליים וטעיתי במידה. ביקשתי להחזיר אותה ואכן קיבלתי אישור החזרה  ללא עלות. הספק בחול נתן אישור מהיר להחזרה.

חברת השילוח הודיע שהמוצר הגיע. וכמובן עלי לשלם עבורו. ביקשתי להחזיר את המוצר . התבקשתי לשלוח אישור החזרה ותוית דואר משולמת.

הכול נשלח הם אף קיבלו את המייל. אך אז החלו תרוצים. "לא ניתן לפתוח את הקובץ במייל", ""לא קיבלנו את שאר המיילים ששלחת "( שלחתי שוב מיילים) , ואז שלחתי בפקס- והתשובה איכות הפקס אינה

טובה.   העתקתי את הקובץ והדבקתי אותו וגם זה לא עזר.

בקיצור בשלב מסוים אחרי ששלחתי בכל דרך אפשרית. הם כבר הפסיקו לענות.

את המוצר לא הצלחתי להחזיר, וכמובן עדיף היה שהייתי מקבלת  אותו ומוכרת בארץ.

דעו שהשירות שלהם מתיימר להיות טוב. בפועל נדהמתי מכמות התירוצים שהיו להם. רק לא לתת שירות.

לידיעתכם.

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי עמית,

שמי צחי, מנהל מחלקת הדיגיטל של USHOPS. מצטער מאוד לשמוע על המקרה ואשמח לבדוק אותו באופן אישי.

אשמח מאוד לקבל ממך את פרטי הקשר ומספר החבילה בכדי שאוכל לבדוק את הנושא.

יום נעים,

צחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין לספר על מקרה מצער שקרה לך, לבין לקבוע עובדה כללית על בסיס נסיון אישי בלבד ובכך לנסות להרחיק אנשים מחברה מסויימת (AKA שיימינג).

לי יש המון נסיון עם ushops, כולל שירות לקוחות, ולא נתקלתי אפילו בבעיה אחת. לגבי המקרה שקרה לך באופן אישי - זה רק לטיפול של מולם, יכול להיות שזו באמת אשמתם, יכול להיות שהייתה אי-הבנה, ויכול להיות שאת היא זו שעשתה משהו לא טוב.

דבר נוסף, טיפ קטן - אף פעם (!) אל תזמיני נעליים אם אין אותם בארץ ואת לא מדדת אותם כאן. למה? כי כשאת מחזירה מוצר לחו"ל בגלל טעות שלך - את גם לוקחת מהרווחים של חברת השילוח, גם של החברה המקשרת כמו במקרה הזה, וגם בחנות עצמה. לכן, אם אני הייתי במקומך - הייתי פשוט מנסה במקרה הגרוע למכור אותם פה, והיית חוסך את כל הבלאגן המיותר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה אפשר לקחת ברצינות הודעה של מישהו שהצטרף במיוחד לפורום רק כדי לכתוב את ההודעה הזו, שהיא תלונה על משלוח נעליים בפורום שנושא העל שלו הוא מחשבים וטכנולוגיה.

לא יודע אם זה אמיתי או לא (יכול מאוד להיות שכן), אבל זה נראה משהו שצריך לקחת בעירבון מוגבל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...