באפי - העונה השישית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באפי - העונה השישית

Milford Cubicle

Recommended Posts

אוקיי, לפני 10 דקות סיימתי לראות את כל הפרקים מהעונה השישית של באפי (זאת שמשודרת ממש בימים אלו בערוץ ביפ).

לא חשבתי שאני אספיק לראות את כל העונה לפני שאני אחזור לצבא מהיציאה הנוכחית (מחר..), אבל מסתבר שהפרקים האחרונים היו כל-כך טובים שהם פשוט החזיקו אותי מול המסך (DA-LITE + X1, קצת פחות מ 75" ביחס 16:9) במשך כל 5 הפרקים האחרונים - ואם לא היה כבר מתחיל להיות מאוחר, הייתי גולש גם לעונה השביעית (שכבר מחכה אצלי במלואה הרבה לפני שסיימתי לראות את העונה השישית, למען האמת..)...

אני לא יודע לגבי חמשת העונות הראשונות (שאת חלקן, לפחות, ראיתי בטלוויזיה בצורה דיי מפוזרת, בלי לשים לב ממש לעלילה ה"עונתית"), אבל אני יכול להגיד בהחלט שהעונה השישית פשוט מדהימה !

אם מסתכלים על כל 22 הפרקים שבה במבט כולל, אפשר ממש להתייחס אליה כמו סרט (באורך מלא של כמעט 15 שעות..), ו-hell good one...

בקיצור - וואו !

ובקצת פחות קיצור - ממש מומלץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע... דווקא מהתחלת העונה החמישית לפי דעתי יש דעיכה, בעיתון הדגישו את זה כשדון הופיעה בפעם הראשונה ומסתבר שהם צדקו.

בעונה החמישית והשישית (אני רואה בביפ) נשברו כל המוסכמות של הסדרה, כל המבנה הקבוע שלה והכל התחיל להשתבש. דון הופיעה, האמא מתה, ספייק נהיה פודל... זה ממש כאילו מישהו מנסה בכוח למצוא מה לעשות עם הסדרה ובוחן את כל האפשרויות עד גבול להרוג את כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי באמת מומלץ לראות את העונות הקודמות,

אישית אני רואה לפי ביפ (לא הלך לי כשניסיתי לראות בסטאר, פספסתי המון וכו', ואין בבית, ואין ממש כח לאפשרות של.. לראות.. במחשב (כונן במחשב שאין לי, כמובן!)), וחוץ מהפרק של המחזמר, העונות הקודמות (כמו שאמרו, בעיקר לפני החמישית) היו הרבה יותר טובות.

אבל כמובן, שאם היו ממשיכים באותה מתכונת אף אחד לא יכול לדעת אם זה היה מתחיל לאבד מעצמו בשלב כלשהו, והתחושה של הבלאגן בדרך כלל קשורה לזה שהתיכון נגמר, וככה החיים שלה עכשיו, כולל ההתרחקות בין הדמויות.

בכל מקרה.. קצת סטיתי ממה שהתכוונתי להגיד: לראות את העונות הראשונות. במלואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...