טלויזיה בין 3000-4000 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיה בין 3000-4000

רון88

Recommended Posts

שלום

אני הולך לקנות טלויזיה חדשה.

חשוב לי שיהיה לה מעמד חזק.
וחשוב שתהיה גישה טובה דרך הסמארטפון

(הטווח מחירים שלי הוא עד 3000-4000 אבל עדיף מאוד לחסוך)

הייתי בחנות פומפה ואמר לי המוכר שאין בחנות את "טלוויזיה Samsung UE50KU7000 ‏50 ‏אינטש" אלא יש אותה בגירסה עם אחריות מלאה יותר ואפליקציות שעובדות עם עברית. עכשיו השאלה שלי אם זה באמת שווה או שפשוט שווה להזמין את הדגם הזה? (זה ב3700)

דבר שני ב-3600 הוא הציע לי אם אני זוכר נכון את.... פנסוניק DX400. עכשיו שוב. חשובה לי הפונקיונליות שיש עם ואם בסמסונג זה עובד הרבה יותר טוב אז עדיף דגם כלשהו של .

אשמח לשמוע המלצה ממכם.

המרחק מהספה הוא 3 מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם, המוכר לא עבד עליך.

טלויזיות בייבוא בקביל מגיעות מסין, והן אכן בסינית (!!) וללא תמיכה בעברית.

עם זאת, אני לא יודע אם אפשר להתקין מחדש \ לעשות לגרסא הישראלית. אם זו באמת אפשרות, אז ברור שעדיף לקנות בייבוא מקביל בזול.

אני אישית לא משתמש ביכולות סמארט של הטלויזיה שלי, אז אני לא יכול להעיד על התאימות עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגישה של לשלם רק על המסך והחיבורים ב"טלוויזיה".

כל השאר, ממיר ערוצים, DVB או מה שמו, טלטקסט(WTF), , , נגן , , כל זה אני לא רוצה.

אני מעדיף במקום לשלם את ה800 שקל הנוספים על החרא האלו, לדאוג לחבר נגן שמתאים יותר לרמה שלי כאיש מחשבים שאינו במצב מוות מוחי.

לא רוצה להכנס למעגל הטימטום של יצרנים מטומטמים המפתחים מוצרים מטומטמים ללקוחות מטומטמים מאיזורים מטומטמים בעולם המטומטם.

מטומטם כבר אמרתי?

לא רוצה טלויזיות, רוצה מסך מחשב גדול במחיר שפוי וזהו.

מחר רשות השידור הגוססת עוד עלולה להגיע ולקחת ממך(ישירות מהחשבון ללא התרעות) 4000 שקל למרות שלא צפית בשידורי מכל סוג כבר 7 שנים.

רק בגלל שיש לך מכשיר שמוגדר ביבוא כ"טלוויזיה".

תפסיקו למכור את החרא הזה.

ממילא אף אחד לא צריך בארץ את ממיר הערוצים בו, כולם מתחברים לממיר ערוצים חיצוני.

יבואנים קקה!!!!!!!!

מביאים מוצרים קקה!!!

שלא מתאימים למה שהלקוח הישראלי באמת רוצה/צריך.

FUCK YOU

TIME TO GO MENTAL ON THIS SUBJECT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אני מאוד מסכים עם מה שנאמר מעלי. בשביל מה צריך את כל הפונקציות האלו מובנות בתוך מכשיר שבסה"כ צריך להציג תמונה?

מערכת הפעלה embedded שאין לך דרך לעשות איתה כמעט כלום ואי אפשר לדעת איזה backdoor השתילו בה. זה פשוט smart devices for stupid people.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...