cpu fan error, מחשב נדלק ללא מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cpu fan error, מחשב נדלק ללא מסך

Fadida

Recommended Posts

המפרט שלי:

לוח אם p8p67-m

מעבד i5 2500k 3.3GHz

מאוורר מעבד Noctua NH-U12S (בטוח שזה זה ב 99% לפי מגוגל)

כרטיס מסך GTX 970 

זכרון דינמי (אני לא בטוח איך לרשום את השם שלו אז אפרט כמה שאפשר)  samsung 2gb  2Rx8 PC3 10600U - 09 - 10 - B0  (ארבע יחידות כאלו, ז"א 8GB)

ספק כוח: cougar cmx 850w

בנוסף מחובר לי למחשב ssd 240GB של ו 2TB של (מערכת הפעלה על ה SSD)

אציין שיש לי שתי מסכים: AOC G2460P, E2441

אני מאמין שהבעיה לא קשורה לזה אבל  windows 10 enterprise 64bit

יש לי כמה בעיות והייתי שמח אם תוכלו לעזור לי 

cpu fan error התחיל רק אחרי שניסיתי להתמודד עם הבעיה הראשונה

- מידיי פעם כשאני מנסה להדליק את המחשב שלי קורה לי שהוא נדלק  (מאווררים פועלים, עכבר ומקלדת נדלקים) אבל אין תצוגה על המסך (גם לא את המסך ההתחלתי של ה bios)

הבעיה הזאת קוראת בכמה מצבים:

1.פעם כשנדלקת לי הנורה האדומה פעם אחת

2.ולרוב אין שימן התראה שנדלק (הירוקה לא מהבהבת, האדומה לא נדלקת ואין רעש מערכת) (במצב זה אני שם לב שאם אני מחכה דקה לפני שאני מנסה לכבות ולא ישר מכבה, לוקח למחשב יותר זמן להתכבות כאילו הווינדוס ממש עלה בזמן שהמסך כבוי, אך זאת רק תחושה שלי)

לפעמים זה פשוט מסתדר אחרי שאני מדליק מכבה כמה פעמים לפעמים אני מחכה שעה + וזה מסתדר, בכל זאת זה קרה לי כבר כמה פעמים

אתמול קרתה לי הבעיה במצב 2 אז כיביתי הדלקתי כמה פעמים ופתאום נדלקה לי נורה אדומה פעם אחת, קראתי באינטרנט על זה ולמעשה שחקתי קצת עם כרטיסי הזיכרון הדימני (הוצאתי להחלפתי מיקומים..)

הדלקתי ועכשיו נדלקה הנורה האדומה פעמיים.., אבל עלה ה BIOS במקרה נכנסתי לתפריט של ה tweaker וראיתי שהמתח של הכרטיסי דינמי קבוע על מספר מסויים (1.65V שהוא ההברירת מחדל של זה לדעתי) וכל שאר הדברים בתפריט היו על אוטומתי אז שמתי את זה על auto..

עשיתי ריסטרט לא נדלקו נורות או אזהרות, עלה הביוס ורשום לי cpu fan error (מצרף תמונות)

http://i.imgur.com/x9X4SKu.jpg

לחצתי F1 ועלה לי זה 

iPUQuEx.jpg

במצב הזה אני יכול להפעיל את מערכת ההפעלה בקלותת דרך כפתור ה boot menu..

הבעיה של המאוורר כרגע קוראת לי בכל הפעלה של המחשב, אשמח לעצתכם בנוגע לשתי הבעיות על אף שאולי בטעות (כמו שכתוב למעלה) פתרתי את הבעיה הראשונה

(מחשב נדלק ללא מסך, CPU FAN ERROR)

מקווה שהייתי מובן ומפורט מספיק, אבקש את עזרתכם,

אלדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל אם המאוורר של המעבד מסתובב בכלל.

ואם הוא מחובר ל-CPUFAN בלוח א לחיבור של מאוורר אחר.

איזה ספק יש במחשב?

לפעמים ספק זקן יכול לעשות בעיות כאלה, אבל במחשב בן 5 שנים פלוס... גם לוח האם יכול להתחיל לעשות בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב החשוב הוא הביפ שהביוס אמור להשמיע כשסיים את פעולתו ולפני שהוא מעביר שליטה לונדוס. 

אם זה הביוס אז זה כנראה חומרה , משהו התיישן , התעייף. 

http://fixingmycomputer.com/ 

חשוב לוודא שהמתחים של הספק תקינים - פלוס מינוס 5% ממה ש"כתוב" : 12V +- 5% למשל.

פתח את המארז ונקה עם מברשת מכחול עדינה ושואב אבק. כולל שאיבה/נשיפה של אבק הספק (לא לפתוח) 

תוציא את הזכרונות והכרטיסים ותנקה את מגעי הזהב עם אלכוהול 70% (בבית מרקחת) וגם תעבור על הסוקטים עם המכחול והשואב. 

כשאתה מחזיר את מה שהוצאת לסוקט חזרה, תכניס תוציא מספר פעמים כדי לוודא שיהיה מגע טוב .

תבדוק איזה מתח הזכרונות אמורים לקבל ומה בפועל. 

אפ לעבודה. זוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...