העתיד היקר של הנעליים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתיד היקר של הנעליים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

התגובה הראשונית שלי היתה להגיב עד כמה זה מיותר אבל היות שאני כבר שבועיים מסתובב עם סנדלים כי קשה לי לשרוך שרוכים אני רואה שימוש בפטנט הזה לסובלים מבעיות גב. רק המחיר לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את השליליות בתגובות, אם הייתי יכול להרשות לעצמי היום הייתי קונה. ובכלל זו שיוכלו להשתמש בה לדברים אחרים. אהבתי מאוד. ואגב, ב אתה נשימה היה אפשר להגיד גם שמצת זו המצאה לעצלנים, מה הבעיה שלכם לקחת כמה אבנים ולהדליק אש? נו באמת, פרימיטיביים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smootskin

פשר להגיד גם שמצת זו המצאה לעצלנים, מה הבעיה שלכם לקחת כמה אבנים ולהדליק אש? נו באמת, פרימיטיביים

מצית זה מוצר פשוט , שאגב משתמש בדיוק באותה שיטה של אבנים ... אין פה שום התקדמות ...

אז יצאת חומוס. 

לגבי הנעליים , מעבר לתמחור השערורייתי ... מדובר על מוצר שכולו הייפ בלי באמת צורך אמיתי . 

התקדמות טכנולוגית אמיתית נובעת מבעיה אמיתית שנמצא לה פתרון טכנולוגי . 

פה אף אחד לא ממש היה צריך קשירה אוטומטית של שרוכים . פשוט ראו את זה בסרט אז הם חשבו שזה יהיה מגניב

לטעמי , לא יתפוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצית זה מוצר פשוט , שאגב משתמש בדיוק באותה שיטה של אבנים ... אין פה שום התקדמות ...

אז יצאת חומוס. 

לגבי הנעליים , מעבר לתמחור השערורייתי ... מדובר על מוצר שכולו הייפ בלי באמת צורך אמיתי . 

התקדמות טכנולוגית אמיתית נובעת מבעיה אמיתית שנמצא לה פתרון טכנולוגי . 

פה אף אחד לא ממש היה צריך קשירה אוטומטית של שרוכים . פשוט ראו את זה בסרט אז הם חשבו שזה יהיה מגניב

לטעמי , לא יתפוס

לא יצאתי חומוס ולא כלום, כמו שכתבו, יש פה התקדמות בעיקר בשביל אוכלוסייה מסוימת, ואם כבר התקדמות, תחשוב על זה מבחינה צבאית, חוסך המון זמן בקשירת נעליים צבאיות ברגע של הקפצה.

אם צריך או לא צריך זה לא רלוונטי, אך יש דרישה זה מספיק.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהנעל לא נטענת בעצמה ע"י ההליכה עליה, זה מחדל קשה... כמה כבר קשה להמציא קפיץ שיהיה בתוך הסוליה, כך שכל דריכה עליה תכווץ אותו והוא יניע גלגל של דינמו שיצור חשמל שיטעין את הסוללה של השרוכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסה ראשונית ומגושמת של רעיון טוב. צריך למזער את המגנונים כך שלא יבואו על חשבון סוליה(הסוליה החלקית בנעל הזאת מאוד גרועה). צריך להוסיף מנגנון טעינה ע"י תנועה/זעזועים ולהקטין כתוצאה מכך את גודל הבטריה. ולהקטין את ההשפעה על המחיר עד כדי היותה חלק קטן ממחיר הנעל, ולא עיקרו. ולהעלים את התאורה המבזבזת והמיותרת הזו, ממילא לא יהיה בה צורך כשהבטריה תיטען מעצמה תוך כדי הליכה. לכל היותר אפשר להוסיף פס לתאורת לילה אופציונלית בגרסאות משוכללות. אאל"ט המציאו כבר לפני 5 שנים בטריה קטנה שנטענת מכוחות G המופעלים עליה. לא יודע למה לא רואים אותה במוצרים. אולי תאגידים קנו וקברו את ההמצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...