"הרוג את אמא שלי! רק אל תיגע בטלויזיה!" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הרוג את אמא שלי! רק אל תיגע בטלויזיה!"

Merrymoon

Recommended Posts

"הרוג את אמי, רק אל תיגע בטלויזיה!"

כן אלו היו המילים שהביאו למעצרו של נער בן 17 מפלורידה, זה והבטחה לתשלום של 2000$ ומסירת מפתחות הבית ותמונה של אמו לרוצח שכיר שבעצם היה שוטר סמוי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2903268,00.html

גם אתם חושבים שזהו סתם זעטוט מפונק ובטלן שכל היום דבוק לטלויזיה והוא כ"כ אנוכי שהוא מוכן

אפילו לשכור רוצח שכיר שירצח את אמא שלו ולו רק שיניחו לו לצפות בטלויזיה או שיש לכם השארות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל זה אומרים היהודים: "ברוך שלא עשני גוי."

זה עוד 1 המקרים הקלים שראיתי, הם מתנהגים לפעמים כמו בהמות רעות. (הרקובים שבהם.)

מה קשור גוי או לא? אני לא בדיוק יהודייה אז מה? רחמים עליי שאני לא? ולא חסר פה

יהודים שמתנהגים לא יותר טוב מבהמת השדא ורמש האדמה אז אנא, אל תלכלך

על גויים כי כולם בשר ודם בדיוק כמוך, ההבדל המוסרי אין לו כלל קשר לגזע ולאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור גוי או לא? אני לא בדיוק יהודייה אז מה? רחמים עליי שאני לא? ולא חסר פה

יהודים שמתנהגים לא יותר טוב מבהמת השדא ורמש האדמה אז אנא, אל תלכלך

על גויים כי כולם בשר ודם בדיוק כמוך, ההבדל המוסרי אין לו כלל קשר לגזע ולאום.

נכון למוסר אין קשר לגזע או לאום, זה לא דבר גנטי, זה בעיקר בחינוך. אבל אם להשוות את רמת המוסר בין יהודים לגויים, אנחנו נוריד בנוקאאוט כל מי שיתייצב מולנו.

(ואין על מה להתווכח כאן.)

אני לא מרחם עליך שאת גויה, או על גוי אחר בגלל שהוא כזה, אני מרחם על המעשים הגועליים שהם עושים, ומרוב שזה נעשה בהיקף גדול כל כך, זה ניהיה הרגל כמעט בחברתם.

רחמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הרוג את אמי, רק אל תיגע בטלויזיה!"

כן אלו היו המילים שהביאו למעצרו של נער בן 17 מפלורידה, זה והבטחה לתשלום של 2000$ ומסירת מפתחות הבית ותמונה של אמו לרוצח שכיר שבעצם היה שוטר סמוי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2903268,00.html

גם אתם חושבים שזהו סתם זעטוט מפונק ובטלן שכל היום דבוק לטלויזיה והוא כ"כ אנוכי שהוא מוכן

אפילו לשכור רוצח שכיר שירצח את אמא שלו ולו רק שיניחו לו לצפות בטלויזיה או שיש לכם השארות אחרות?

הבנת את זה לגמרי לא נכון...

זה נשמע כאילו רצו לקחת לו את הטלוויזיה, ואז הוא אמר "הרוג את אמא שלי, רק אל תיגע בטלויזיה!"...

אבל למעשה זה היה: "הרוג את אמא שלי. וכשאתה עושה את זה, תיזהר על הטלוויזיה שיש בבית, חבל עליה..".

הטלוויזיה היא בכלל לא הנושא כאן, זאת היתה מן תוספת מוזרה כזאת לכתבה, ולגמרי לא רלוונטית לרעיון המרכזי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון למוסר אין קשר לגזע או לאום, זה לא דבר גנטי, זה בעיקר בחינוך. אבל אם להשוות את רמת המוסר בין יהודים לגויים, אנחנו נוריד בנוקאאוט כל מי שיתייצב מולנו.

אני לא מרחם עליך שאת גויה, או על גוי אחר בגלל שהוא כזה, אני מרחם על המעשים הגועליים שהם עושים, ומרוב שזה נעשה בהיקף גדול כל כך, זה ניהיה הרגל כמעט בחברתם.

רחמים...

אז מה אתה בעצם טוען? שאין יהודים שהם רפש? שהגויים גרועים יותר? אולי אני כזאת כמו "כל הגויים"? אולי אתה מדבר ככה כי זה יום השואה? אם לדבר על מוסר אז בוא ואני אזרוק לך משהו מחיי היומיום. קרה שמצאתי ארנק באוטובוס, חיטטתי בפנים ומצאתי 52.5 שקלים וצ'ק ע"ס 154 שקלים. על הצ'ק היה המספר של מי שרשם אותו, אז התקשרתי והחזרתי אותו. אפילו תודה לא קיבלתי. ואני זוכרת מקרה אחר שקרה בגרמניה כשאני ברוב שלומפריותי שכחתי את הארנק שלי על המדרכה ליד תחנת דלק כשעצרנו למלא ווספה עם חברה. אחרי יום חזרתי לשם והוא עדיין היה שם לעיניי כל. לא היו לי בארנק פרטים אישיים, אך אם היו אני בטוחה שמישהו היה מחזיר לי אותו. סתם דבר טפשי שאין להסיק ממנו מסכנות אבל מסקנה אחת בחיים שלי אני השגתי. שחרא בא בכל הצבעים וחסדים ואנשים טובים ישנם גם בכל האומות.

לפני כמה זמן היה פה ת'רד על 56 סיבות לשנוא את . רוב הסיבות שהוצגו היו ללא ספק תוצר של ההתנהגות של האנשים בישראל וגישתם. אז כשאומרים אנו שהיהודים יותר טובים אנחנו גם משקרים לעצמינו וגם סוטרים את עצמינו. כי עם שבו אדם דוקר אדם בכביש כי לא נתן לו לעקוף הוא ללא ספק אינו עם נבחר. אתם חושבים שאתם עם נבחר? אז אני לא אחדש לכם כלום -

גם הגרמנים חשבו שהם עם נבחר.

ועם הגישה הזאת לא נגיע לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רחמים...

אז למה להכליל? אתה רוצה שבגלל אותם סוכני מוסד יגידו: " אוי יהודים מלוכלכים חבל שלא חיסלו אותם בשואה?" יחס גורר יחס, אז אל תהיה גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...