קטע אדיר שעשינו בבית ספר קטע של סוף שנה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע אדיר שעשינו בבית ספר קטע של סוף שנה!

devil2052

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו שמעתי פה אנשים אומרים שזה לא מקורי ואפשר ביצים לזרוק וכל זה אז ככה אנחנו חשבנו על קטע שלא יהיה עם הרס וואנדליזם כדאי שלא יוכלו לערב משטרה כי לפני שנתיים היבניקים נכנסו בלילה לתוך בניין בית הספר והורידו את כל השולחנות ללובי ושמו אותם אחד על השני ואחרי זה היו צריכים לסדר אחד רחד כי להיכנס.....והמורים נורא התעצבנו עליהם כי הם גם זרקו שם קמח וביצים על השולחנות ובהתחלה ערבו משטרה ועשו סיפור גדול.!

אז אנחנו הינו חכמים ואמרנו שזה לא ממש הגיוני שאם 90 אנשים יעשו את זה יערבו משטרה...במקרה הכי גרוע יבטלו תטכס סיום שזה לא ממש קריטי בעיני .

להפתעתנו הרבה שהמורים ראו את זה הם ככלכך פירגנו והתלבו ואמרו שזה מקורי ביותר והם לא ראו דבר כזה עוד וגם ישר אמרו שזה אנחנו לא היה פה שום סיפור זה היה ברור שזה אנחנו ...והמנהלת בהתחלה לקחה את זה קשה והיא העירה אותי ועוד אחד בבוקר וקראה לנו לבית ספר כי הם הבינו שאנחנו עומדים לעשות משהו אבל הם לא הבינו מה ובהתחלה היא כעסה ואחרי זה היא לקחה את זה בסבבה ואפילו הצטלמה בחיוך ענק איתי ליד החומה!

ועוד משהו אתמול אחרי שפירקנו את זה נשאר מלא מלט על הריצהפ אז הינו צריכים לנקות את זה איכשהו אז לקחנו את הזרנוק מים של הכיבוי שרפות והתחלנו לנקות איתו אבל ממש נסחפנו והשפרצנו אחד על השני בטירוף וגם על חצי בית ספר שהיה שם והיה כלכך מצחיק שאתם לא מאמינים זה היה היום הכי מטורף שהיה לי בבית ספר וכל זה באישור של המנהלת והיא לא צעקה או משהו והיא עמדה בחוץ ראתה אותו עושים את זה ונהנים!!! והיא יצאה ענקית!!!

דיברנו עם המנהלת ואנחנו מכניסים את הקטע הזה לסרט של סוף שנה כי הסרטנו הכול איך בנינו את החומה וכל זה אז ככה שעוד איזה 4 ימים שיגמרו לערוך את הסרט אני יעלה את זה לאתר ויפרסם את הכתובת...

בייי!

עירוני י"ד ת"א מחזור ל' שכבת י"ב 15.4.2004!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ענק.....

יש עוד כניסות לבי"ס או שזאת הראשית?

חוצמזה, הלוואי שהיייתי יכול לארגן 90 איש לעשות משהו כזה.....

אצלנו בקושי מארגנים 20....

ד"א, זה היה חלק גדול מהשכבה? כמה תלמידים אתם בשכבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו שמעתי פה אנשים אומרים שזה לא מקורי ואפשר ביצים לזרוק וכל זה אז ככה אנחנו חשבנו על קטע שלא יהיה עם הרס וואנדליזם כדאי שלא יוכלו לערב משטרה כי לפני שנתיים היבניקים נכנסו בלילה לתוך בניין בית הספר והורידו את כל השולחנות ללובי ושמו אותם אחד על השני ואחרי זה היו צריכים לסדר אחד רחד כי להיכנס.....והמורים נורא התעצבנו עליהם כי הם גם זרקו שם קמח וביצים על השולחנות ובהתחלה ערבו משטרה ועשו סיפור גדול.!

אז אנחנו הינו חכמים ואמרנו שזה לא ממש הגיוני שאם 90 אנשים יעשו את זה יערבו משטרה...במקרה הכי גרוע יבטלו תטכס סיום שזה לא ממש קריטי בעיני .

להפתעתנו הרבה שהמורים ראו את זה הם ככלכך פירגנו והתלבו ואמרו שזה מקורי ביותר והם לא ראו דבר כזה עוד וגם ישר אמרו שזה אנחנו לא היה פה שום סיפור זה היה ברור שזה אנחנו ...והמנהלת בהתחלה לקחה את זה קשה והיא העירה אותי ועוד אחד בבוקר וקראה לנו לבית ספר כי הם הבינו שאנחנו עומדים לעשות משהו אבל הם לא הבינו מה ובהתחלה היא כעסה ואחרי זה היא לקחה את זה בסבבה ואפילו הצטלמה בחיוך ענק איתי ליד החומה!

ועוד משהו אתמול אחרי שפירקנו את זה נשאר מלא מלט על הריצהפ אז הינו צריכים לנקות את זה איכשהו אז לקחנו את הזרנוק מים של הכיבוי שרפות והתחלנו לנקות איתו אבל ממש נסחפנו והשפרצנו אחד על השני בטירוף וגם על חצי בית ספר שהיה שם והיה כלכך מצחיק שאתם לא מאמינים זה היה היום הכי מטורף שהיה לי בבית ספר וכל זה באישור של המנהלת והיא לא צעקה או משהו והיא עמדה בחוץ ראתה אותו עושים את זה ונהנים!!! והיא יצאה ענקית!!!

דיברנו עם המנהלת ואנחנו מכניסים את הקטע הזה לסרט של סוף שנה כי הסרטנו הכול איך בנינו את החומה וכל זה אז ככה שעוד איזה 4 ימים שיגמרו לערוך את הסרט אני יעלה את זה לאתר ויפרסם את הכתובת...

בייי!

עירוני י"ד ת"א מחזור ל' שכבת י"ב 15.4.2004!

עצוב לראות תלמיד י"ב שעוד לא שמע על פסיק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון כמו שאמרנו הוא לבנות חומה. קיר. בשביל זה, צריך מלט, ואבנים. אני אמרתי שאני יספק את האבנים מכיוון שלאבא שלי יש מפעל שמייצר אותם, חברים אחרים שלי אירגנו את המלט והחול, וככה הכל אורגן.

עבר מפה לאוזן, 14.4.04, שתים עשרה בלילה, בבית הספר. כולם מגיעים!!

ציפינו שיגיעו בערך חצי מהבנים בשכבה. עדיין שווה. גם אמרנו שלא נברח מאחריות. נגיד שזה אנחנו ונסדר את זה.

הייתי צריך להביא 2 משטחים של אבנים 10X20. 2 משטחים כאלו שוקלים 2.8~ טון. העמסתי את זה במפעל על הטנדר ונסעתי. לנסוע עם כמעט 3 טון = מפחיד!!!

רק בשעה שתים עשרה וחצי הבנו עד כמה זה עומד להיות אדיר.

אנשים התחילו להגיע בכמויות מסחריות, ולא רק שיותר מחצי מהבנים הגיעו, הגיעו משהו כמו 90 אחוז מהבנים וחלק נכבד מהבחורות בשכבה...

היה טיפה רעש שעשינו בתוך בית הספר (אחרי הכל, בערך 90 איש עושים רעש גם אם לא רוצים לעשות...) אז שכנה אחת יצאה אלינו. הצטערנו ואמרנו לה שהיא צודקת, ואז בא חבר שלי עם לבוש של שוטר (אין לי מושג מאיפה יש לו...) ואמר לה שהם(כביכול המשטרה) יסדרו את זה...ומאז היא לא יצאה יותר. למרות זאת, ניסינו לשמור על שקט.

הבנייה הייתה קשה. אבנים על אבנים, להוציא מהטנדר, להניח, להכין את המלט והכל. לא פשוט בכלל. כדיי שלא נשחיט את בית הספר שמנו ניילונים מתחת לקירות כדיי שאחרי שנפרק - לא ישארו סימנים. התחלנו ב 12 בלילה. ב 5 בבוקר הגעתי הביתה...

את הקיר (האמת..קירות, בנינו 2, אחד מכל כניסה) סיימנו ב 4. אבל היינו צריכים לנקות את כל המלט שנשאר על הרצפה וכל זה.

הבאסה האמיתית: 8 בבוקר יש לי בגרות בחינוך גופני, כלומר, פחות מ 3 שעות לישון. טוב, לא נורא:).

בשעה 7 בבוקר מקבל טלפון מהמנהלת לבוא מהר לבית הספר...אני אומר לה שאני ישן ושנדבר כשאני יתעורר....היא רצתה שאני יבוא מייד, ולכן באתי. היא ידעה שאני הייתי קשור לעניין ואחד המארגנים.

התפלאתי לראות בבית הספר שלי בשעה 7.30 בבוקר חצי מהאנשים שהיו אתמול בלילה שבאו רק כדיי לראות את ההבעת פנים של המנהל הכללי, מנהלת החטיבה, כל המורות והתלמידים.

המנהלת ישר התחילה לאיים ובלה בלה בלה.... ואמרה שעונש ראשון הוא עד שאני ועוד אחד (זה שכתב פה כבר...) לא מפרקים את הקירות, אנחנו לא עושים את הבגרות בחינוך גופני.

היא הבינה לאט לאט שזה כ-ל השכבה עשתה את זה, ולכן דחו לנו את הבגרות לשעה 10.30. היא אמרה לנו ככה:

תשאירו את זה ככה עד השעה 9 - 9.30 כדיי שכולם יראו את זה כמו שאתם רוצים. אני מבינה את הראש שלכם אתם הצעירים. אבל אני רוצה את המילה שלכם שתנקו את זה אחרי זה ולא יהיה פה אפילו לא שאריות של מה שעשיתם. הבטחנו לה...

כל המורות לקחו את הז בכיף. חייכו, צחקו. ואפילו המנהלת הצטלמה איתי בחיבוק קל על הקיר עם חיוך. כל המורות לקחו את זה בכיף.

עם הזמן פירקנו את זה...לא לפני שקיבלתי פיד בקים מכל בן אדם שבעולם הזה.

אחרי זה היא רצתה שנשטוף את המדרגות עם הצינור.....שנסרב?

אז לקחנו כמה חברים צינור.....ו........התחלנו להשפריץ!!!

2 זרנוקים ופשוט מלחמת מים אדירה. כולם נרטבו, מכל השכבות. והמנהלת צוחקת לנו מול הפנים ומקבלת את זה בכיף!!!!

מיותר להגיד שלא למדנו היום, והבגרות בחינוך גופני נדחתה לתאריך אחר...

היה מדהים.

לא ישכח את זה. סיום בית ספר כמו שצריך להיות, ואפילו המורים אהבו את זה.

היה מפחיד לקבל טלפון מהמורה על הבוקר, אבל היה מצחיק להצטלם איתה. אני וגם DEVIL2052 קיבלנו, אבל בסוף שנינו יצאנו תותחים וכולם באים אלינו ומספרים לנו עד כמה טוב הכל יצא.

רק חבל לי שסיפרת הכל ברמה כ"כ ירודה. איפה פסיקים? סימני ניקוד?

אבל מה, יצאת תותח.

ח"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיודעים שזה אנחנו זה היה חלק מהרעיון וגם המנהלת לקחה את זה בכיף!

btshuva זה בשבילך :

[__] ליעל לוויצקי מאלכס ותשובה!!!! (מצד ימין זה אמור להיות לבנה....)

חחחחחחחחחחחחחחחחח

***אלכס לא היה שותף לארגון הוא סתם נדחף משום מקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...