למי שהפסיד את המופע של סובארו באוטומוטור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שהפסיד את המופע של סובארו באוטומוטור

darkman

Recommended Posts

אבל זה לא חוכמה מה שהם עשו שם לקחו קאדילאק ונתנו לו בהילוך ראשון עד הסוף

אין פלא שזה יפרפר ולסוברו נתנו לאט לאט ככה שזה לא יפרפר ויהיה יציב ויוכל לסחוב את ה קאדילאק

ואותו דבר עם ה וולוו

אבל הכי אהבתי את ה סוברו ג'י טי איך שהיא היסתובבה שם ועשתה כל מינה החלקות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הרג אותי שהם כזה עושים: "לסובארו שלנו יש אחיזת קרקע 4 על 4 שהיא הרבה יותר טובה משל הקדילאק ושל הוולוו, אבל זה לא אומר שום דבר על הקדילאק או הוולוו שגם הן מכוניות די טובות"

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הסרטון בנאדם.

ברור שהם יוציאו את עצמם הכי טוב שאפשר ושזה לא איזה בדיקה אובייקטיבית, זו הדגמה. אבל בעיקרון הסיטואציות אמיתיות וההבדלים ביכולות נכונים בעיקרם.

תקן אותי אם אני טועה (אתה היית שם אחרי הכל), אבל אני מנחש שהברזל היה מחוספס (קווים אלכסוניים כאלה, אחת הצורות ה"תעשייתיות" הכי מוכרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תודה על הסרטון חיפשתי אותו מאז שהייתי שם ביום חמישי :D.

לדברי כל אלו" לא הגיוני הקדילאק ווולוו יותר טובות, יותר כבדות, יש להם אחיזת כביש יותר טובה בלה בלה בלה". אז באמת אני גם שאלתי את זה למה לא שמו מכונית 4X4 אחרת נגיד של VOLVO, כי אז באמת היינו רואים את ההבדל שהSUBARU הייתה מפסידה כי בכל זאת יש הבדל ברמות (וגם אם היו שמים קאדילאק לא משנה) כמו שאחד החברים אמר לי המופע היה מכור לטובת SUBARU. וכן גם למכונית כמו SUBARU 4X4 תהייה אחיזת כביש יותר טובה מאשר לכל באותה דרגה עם הנעה 2X4.

ולגבי העלייה מברזל הם פשוט רצו להראות את האחיזה של 4X4 ודרך עגב בחיים על בכבישים יש משהו יותר חלק מעלייה מברזל. עלייה עם בוץ או עם מים וגשם תחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי בתוך הסובארו ראלי... :) של יובל מלמד..

תודה על הסרט..

אנשים תבינו הם לא באים להשוואת סובארו לקאדילק... הם באים להראות את ההיתרון של הנעה 4X4 קבועה... :-X

למה כולם אומרים זה מכור זה מכור.. זה לא מכור ולא בטיח הם רק מראים לכם את ההבדלים בסוג ההנעה... (וההנאה חח לפי סובארו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lethal_Acid:

...כתמי שמן, ברד, שלג. צודק ב-100%.

אחשלי המופע לא "מכור" לסוברו, הוא של סובארו. הם נהלים אותו, ובגלל זה צריך לזכור לקחת כל דבר בפרופורציה.

והנקודה שלהם כשהם הציבו את הסובארו מול הקאדי והולבו היתה שהמכונית שלהם נותנת ביצועים טובים יותר למרות שהיא עולה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...