עזרה - התלבטות בין גלקסי 6 edge נפח 32GB או 64GB - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - התלבטות בין גלקסי 6 edge נפח 32GB או 64GB

ORLY9992

Recommended Posts

שלום

אני מעוניינת להחליף את הפלאפון הישן שלי ולקנות חדש.
כרגע אני עם אייפון 4s עם 8GB שבקושי אפשר לזוז בו מבחינת איחסון ומקום של 8GB

אני מעוניינת לקנות סמסונג גלקסי 6 edge ולא גלקסי 6 הרגיל. מעדיפה יותר את המראה של הEDGE למרות שאני יודעת ששני המכשירים אותו דבר
לגמרי חוץ מהמראה שלהם.

אצל היבואן הרישמי שזה 32GB עולה 2500  ו- 64GB עולה 2700.
השאלה שלי שווה להשקיע 200 ש"ח נוספים ולקחת את ה64 או ש-32 זה מספיק ?
יש לקחת בחשבון שצריך גם מגן מסך וכיסוי שזה הוצאות נוספות של בערך 250 ש"ח, אבל אם זה שווה לקחת את ה64 אז אין ברירה.
מה אתם אומרים ?

אני לא ממש מבינה בזה וגם היות והאייפון הישן שלי לא באיכות טובה ולא של HD מלא כמו של הגלקסי, ולכן אני שואלת :
היות ויש לי שימוש רב באפליקציות רבות, צפייה בוידאו, משחקים וצילום וידאו

מה בערך גודל של אפליקציה מבין הכי כבדות שיש ?
צילום של וידאו 1080 או יותר בגודל של חצי שעה בערך כמה זה שוקל?
משחק מבין היותר כבדים, כמה שוקל?

לאור כל זאת מה אתם אומרים איזה GB?
שאלה נוספת: האם אתם מעריכים שבבלאק פריידי ( שזה בחודש 11 אם אני לא טועה) או בימים אחרים של , תהיה הנחה נוספת על
הגלקסי 6 EDGE מה- 2700 שהוא כרגע עולה? 
לגבי מבצע כלשהו זה לא תקף לגבי אינטרנט או אפילו אתרים בארץ כי אני קונה באחת הרשתות בארץ ולא באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יכולה ללכת לאתר זאפ ולהשוות מחירים 

אני ממליץ בכל אופן על הגלקסי s7 32GB בהכי זול שתמצאי זה 2670 עם שנה אחריות ע"י היבואן אבל זה גם אם את לא מעוניינת במשקפי אם כן

אז תחפשי חנות שעדיין נותנת את החבילה הזו (הייתה בהשקה)  של כרטיס 64 בנוסף ומטען  במחיר של עד 3300 

ולגבי הs6 edge לא ממש ממליץ אני חושב שזה נחמד אבל אפשר להתמודד בלי זה וזה מעלה את המחיר וגם את צריכה מגנים מתאימים אליו שהם לא משהו וגם אין מדבקת זכוכית אלא עוד מסגרת שמולבשת עליו שזה כמו מדבקת זכוכית רק מעצבנת ולא נוחה או מדבקת סיליקון  ואם כבר 2500 עדיף להוסיף עוד קצת ולקבל את הS7 לא?     או לקנות באילת ללא מע"מ       תשווי מחירים בזאפ ותראי סקירות 

מקווה שעזרתי^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי אני לא מעוניינת לרכוש באינטרנט בכלל ובשום אתר אלא להגיע ישירות לאחת הרשתות, כך שגלקסי S7 לא בתקציב שלי שכן המחיר שלו 3400 בחנויות שאני יכולה להגיע שזה איזור חיפה והקריות.

ואילת לצערי אין לי אפשרות להגיע לקנות שם בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק  ששמת זה לא אחריות של היבואן הרישמי  סמסונג ( צריך להיות רשום אחריות של סקיילקס ) ובגלל זה גם המחיר נמוך כזה 

אז אני מניחה שאין  S7 כולל אחריות יבואן רישמי במחיר של התקציב שלי 2500- 2700

לגבי S6 EDGE והנפח שלו מישהו יכול לעזור ולענות על כל מה ששאלתי לגבי הנפח של התכנים והקבצים כדי לקבל מושג ופרספקטיבה לגבי הנפח להבין מה כדאי לקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש GS6 EDGE כבר שנה וחצי. 32 גיגה. מספיק להכל (אני לא משחק ולא רואה על הפלאפון).

עם זאת, זה המכשיר הכי גרוע שהיה לי עד היום (אני מגיע מקו ארוך של נקסוסים, החל מנקסוס ONE). את המכשיר הזה קיבלתי ממקום העבודה והוא תוקן פעמיים והוחלף פעמיים לחדש בפרק הזמן שהיה אצלי. באחד מארבעת מכשירי הנקסוס שהיו ברשותי, באחד מהם פעם הייתי צריך להחליף כפתור. שניים מתוכם עדיין נמצאים בשימוש אצל בני משפחה.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...