בעיה עם הכרטיס מסך (מקריס את המחשב) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הכרטיס מסך (מקריס את המחשב)

ColonelJackass

Recommended Posts

ציטוט של none77

אם הספק לא ג'נרי המחשב יעבוד עם ספק 400W,.

צריכה צפויה בפועל עם מקדם 0.9 על הכל. 80W מעבד בלי , 170W כרטיס מסך, 100W שאר הרכיבים כולל הקירור. הכל כפול 0.9 315W, בפועל סביר שפחות. תגיד מה הספק ויהיה אפשר לראות לבדוק את ההספקים במסילות, במידה ויש לו חיבורים מתאימים לכרטיס מסך הייתי מנסה, לימונים יש גם בספקים של 1400 ש"ח. אני מסכים שעבור מחשב חדש הייתי לוקח ספק 500-550W כדי שיהיה מרווח בטחון, למרות שספק איכותי נועד לתת את ההספק שרשום עליו לאורך זמן מכיוון שמקדם הבטחון נמצא בספק, עדיין הייתי מעדיף לא לבדוק את היצרן......

הספק הנוכחי הוא מודולרי אם אני לא טועה, הקודם הוא לא, ולמען האמת אני בכלל לא בטוח שהוא עובד (הקודם)

ציטוט של lompy

כמו שנאמר לפני, ספק 400W לא גנרי אמור להחזיק לפחות לבדיקה. לא סגור על הקירור הנוזלי כי אין לי מושג כמה חשמל הוא צורך.

באתר הזה שמצאתי יש אפשרות לחשב צריכה כולל סוגים מגוונים של קירור נוזלי.

http://outervision.com/power-supply-calculator

Load Wattage:406 W
Recommended UPS rating:800 VA
Recommended PSU Wattage:456 W

לפי נתונים הכי מדויקים שיכלתי לתת.

יכול להיות שהבעיה היא בכרטיס מסך עצמו? שהוא לא מצליח לקבל את כל ה Watteges? כי אחד מהמאווררים שלו לא עובדים וכשהוא מתחיל לצרוך הרבה חשמל הוא קורס, אוסיף ואומר כי לפני שהתחילה לי הבעיה שפירטתי בהודעה הראשונה, הייתה לי בעיה אחרת, שה Display driver stopped responding and has recovered. כאשר הבעיה הזאת הפסיקה החלו לי הקריסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זה יכול להיות הכרטיס . אין מנוס מלבדוק חלק חלק.

מניסיון שלי השגיאה 

Display driver stopped responding and has recovered

מתיחסת בדרך כלל לבעיה בדרוורים. אם הקריסה היא תוכנתית ולא חומרתית יכול להיות שתמצא הסבר למה שקרה בקבצי ה DUMP.

אם אין קבצי DUMP אז זה מחזיר אותנו כראה לבעיה חומרתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

כן , זה יכול להיות הכרטיס . אין מנוס מלבדוק חלק חלק.

מניסיון שלי השגיאה 

Display driver stopped responding and has recovered

מתיחסת בדרך כלל לבעיה בדרוורים. אם הקריסה היא תוכנתית ולא חומרתית יכול להיות שתמצא הסבר למה שקרה בקבצי ה DUMP.

אם אין קבצי DUMP אז זה מחזיר אותנו כראה לבעיה חומרתית

כשרק הדרייבר היה מפסיק לפעול היה נוצר קובץ דאמפ שאמר שיש די אל אל בעייתי בשם nvdlmkm אם אני לא טועה שהוא גורם לקריסות של הדרייבר,  שהחלו הקריסות של כל המחשב והפכו להיות על בסיס קבוע,  לא נוצרו קבצי דאמפ יותר... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה עדין קורס רק במשחקים או שזה כבר קורס בסיטואציות אחרות?

נכון לרגע זה רק במשחקים,  אני כרגע בעבודה לכן כשאחזור אנסה להפעיל סרט ב ולראות אם קורס המחשב,  כמו כן אנסה להריץ furmark ולא catzilla למשך יותר זמן ולראות אם קורס. 

יש הצעות בנתיים?? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכרגע

1. תבדוק עם ספק חלופי או תבדוק מתחים עם מוליטמטר, מה שאתה יכול להשיג.

2. תבדוק עם כרטיס מסך אחר.

3. ניקוי והתקנה מחדש של דריוורים למקרה שזה בכלל בעית תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם GTS450 ישן שכל הזמן נתן לי את השגיאה של הדרייבר, זה היה הכרטיס.

אפילו ביוטיוב הוא היה קורס לפעמים, ואחר כך יכל לעבוד שבוע כרגיל.

בקיצור עד שלא הבאתי כרטיס אחר לבדיקה חשדתי בכל דבר אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KoBaYaShY

מניסיון עם GTS450 ישן שכל הזמן נתן לי את השגיאה של הדרייבר, זה היה הכרטיס.

אפילו ביוטיוב הוא היה קורס לפעמים, ואחר כך יכל לעבוד שבוע כרגיל.

בקיצור עד שלא הבאתי כרטיס אחר לבדיקה חשדתי בכל דבר אפשרי.

את האמת יש לי גם תחושה שזה הכרטיס, אבל מצד שני אפשרות גבוהה גם שזה הספק, לאחר שהחלפת כרטיס נשארת עם אותו ספק? או החלפת גם ספק? והבעיה הסתדרה אחרי שהחלפת כרטיס?

ציטוט של lompy

נכון לכרגע

1. תבדוק עם ספק חלופי או תבדוק מתחים עם מוליטמטר, מה שאתה יכול להשיג.

2. תבדוק עם כרטיס מסך אחר.

3. ניקוי והתקנה מחדש של דריוורים למקרה שזה בכלל בעית תוכנה.

אבדוק מתחים עם מולטימטר, במידה ואראה שהכל תקין אמשיך לכרטיס מסך אחר, פירמטתי אתמול בשלישית את המחשב, התקנתי פראש. בעיה בדרייבר עצמו עדיין בסימן שאלה אצלי, כי הדרייברים הותקנו מחדש לגמרי לאחר פרמוט והבעיה עדיין קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

תבדוק מתחים 5V ו 12V במולוקס כשהכל מחובר והמחשב דולק. תראה אם הם יציבים במנוחה ואחר כך גם כשאתה מפעיל משחק.

עדכון: כרגע אני עם , שומע שירים ביוטיוב ועם BATTLE.net מוריד OVERWATCH והמחשב כבר קרס לי פעמיים, אני מדגיש מבלי ששום משחק רץ, מחזק את התחושות שלכם שזה הספק?

מצרף תמונה של HWMONITOR עם החלק של הכרטיס מסך

לכידה.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

כן לגמרי. תבדוק מתחים כמו שאמרתי. אם הם לא יצבים זה כנראה הבעיה

טוב, החלפתי ספק, וכבר לא קורס המחשב, הבעיה אכן הייתה בספק, תודה לכל המגיבים על העזרה.

Problem Solved!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...