לבעלי האינטרנט בכבלים! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבעלי האינטרנט בכבלים!

Tiger

Recommended Posts

היי , הייתי מעוניין לדעת לכל מי שיש כבלים כמו גיא שהספקתי להבין שיש לו בכבלים... איך הפינגים לחו"ל ?

האם הם נשארים נמוכים כל היום ?

או שהם קופצים כל שנייה כמו האיי די אס אל....

אני מעוניין לדעת , בבקשה תענו :)

ביי :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כלום נגדך...

אבל לא נמאס לך לשאול כל פעם על פינגים?

כל מי שיש לו כבלים כבר ענה לך ואני בטוח שתוכל למצוא את זה בדפים האחרונים שהיו בהם ת'רדים על הכבלים...

אז למה סתם לשאול כל פעם מחדש????

מקסימום תחכה עד שלעוד אנשים פה יהיה כבלים ואז תשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בכבלים עם 012 כרגע, אני לא יודע אם זאת בעיה או לא, הפינגים לחול הם כך:

בבוקר 80-150ms

צהריים 200-350ms

ערב ולילה 400-600ms

כך זה כבר שבועיים :-/

לפני זה הייתי בניסוי 8 חודשים עם Net Vision. והיה לי פינג של 450 כל היום.

הרבה אנשים מתלוננים על הבעיה ב 012!!! אבל כבר שבועיים הם לא עושים כלום.

:>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D

כמו שכתוב למעלה הייתי 8 חודשים בניסוי, ולפני שובעיים, ערוצי זהב קיבלו אישור למתן

לכן עברתי ל 012, יש לי חבילה של 750Kbit הגדולה כיום, אך לא הייתי אומר שהחבילה משפיעה על הפינגים

אני מכיר מישהו שיש לו ADSL 0.5 עם נזק בין לאומי ויש לו פינג לחול של 120-170 לשרתים טובים כמובן.

הבעיה כרגע בכבלים כנראה זה -0-ומס ב 012 כיוון וככל שהשעה עולה כך גם הפינג שמגיע מ 70 ל 900

וכשהייתי בניסוי, היה לי Net Vision, והחבילות היו ממש גדולות, שלחתי ב 100KB והורדתי ב 400KB

ולא KBIT!!! ;D ;D ;D ;D ;D ועדין הפינג לחול היה 400 :'( :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שנה וחצי בניסוי של נונסטופ(הייתי מספר 3 בניסוי שלהם)והייתי מרוצה עד שקיצצו את הפס בגלל שעיקבו את האישורים וכל שאר ידידי הבירוקרטיה.

בשנה הראשונה הייתי מוריד בסביבות המקסימום האפשרי וגם בשעות מאחורות הייתי בפינג 150 יציב עם קצב הורדה של בערך 400KB.

ADSL הוא גורם לבושה בארץ עקב המחירים של וטיפול מדינת עולם שלישי בכל מה שנוגע לאיכות ושירות+קצב ההורדה המגעיל שבזק דפקו פה ביחס למחיר.

עם הכבלים עד עכשיו היה לי שנה וחצי מעולה:חינם,שירות לקוחות של 20 שעות ביום ובנוסף הם הבטיחו מגוון אפשרויות בחירה של המודם

(לי יש GADline CyberMode והביאו לי כרטיס חינם של 3Com שאני יכול לשמור בתום הניסוי כך שאני פסלתי מראש את בזק).

כל הסיבות בשבילי ואולי בשבילכם מצביעות על הכבלים.

גם עכשיו אחרי שקיצצו את הקו(ברגע שזה יצא מסחרי יגדילו אותה בחזרה) זה יותר מהיר מה ADSL המהולל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...