קניה ממוכרים ואתרים שלא שולחים לארץ - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה ממוכרים ואתרים שלא שולחים לארץ

dans41

Recommended Posts

נתקלתי במצב הזה כבר כמה פעמים וכל פעם אני מוותר מתוך עצלנות.

אני יודע שיש לא מעט אתרים שעושים את זה אבל אני לא מבין כמה זה מעלה את מחיר המוצר.

לצורך העניין אני מעוניין לקנות חדשה של anker

http://www.amazon.com/gp/product/B014ZO46LK/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&m=A294P4X9EWVXLJ&tag=ianker-20&linkCode=as2&camp=217145&creative=399373&creativeASIN=B014ZO46LK

נרשמתי לbuy2usa וקיבלתי פרטי כתובת, הכנסתי אותם לחשבון שלי.

איך אני מחשב כמה יצא משלוח? יש המלצה לשירות זהה עם מחסנים בגרמניה ואירופה בכלל?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של buy2usa אתה יכול להכניס את הלינק ישירות לשירות שלהם (http://usa.buy2.co.il/Buy2USA/Promotions/newcats) ותקבל מחיר סופי כולל הכול. יוצא 363/391 ש"ח במקרה של המוצר הזה, תלוי בשילוח שאתה בוחר.

יש גם את shipito שיכול לצאת משתלם בעיקר בחבילות יחסית קטנות וקלות. יש מחשבון באתר שלהם שם אתה יכול להכניס את הגודל והמשקל של החבילה ולקבל עלויות של כל סוגי המשלוחים האפשריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק צריך לקחת בחשבון שהמידות שרשומות הן של המוצר עצמו ארוז. בדכ אורזים את זה באריזה נוספת שקצת מגדילה את הנפח, לפעמים באיזה גדולה מאוד יחסית למידות המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית די הפסקתי לשלוח ל-BUY2USA כשאני רוצה כמה מוצרים ולחסוך בעלויות.

התחלתי לעבוד עם דיל טס (DEALTAS) שהם מאחדים חבילות ומפצלים בחינם, יש להם מחשבון מצוין והמשלוחים יצאו לי זולים משמעותית מBUY2USA.

אצל דיל טס עד גודל מסוים של חבילה אז המשקל הנפחי לא חשוב להם אלא רק המשקל הפיזי.

אז אם אתה מתכנן להזמין כמה מוצרים, ממליץ לך לבדוק במחשבון שלהם כמה יעלה משלוח על כולם יחד.

עם BUY2USA, גם אם אתה מזמין 2 מוצרים זהים כמו הסוללה שאתה רוצה, אתה לא יודע כמה תשלם.

אמזון יכולים להכניס את הסוללה לקרטון פי 5 גדול יותר מהסוללה (שגם היא באריזה המקורית שלה) ותשלם הרבה יותר ממה שהמחשבון שלהם מעריך.

אני כן מזמין עם BUY2USA מה שיוצא יותר זול לעומת דיל טס במקרים מסוימים, או בשילוח ימי למשל.

תמיד שווה לבדוק את כל האופציות ולראות מה הכי משתלם.

אני אישית די הפסקתי לשלוח ל-BUY2USA כשאני רוצה כמה מוצרים ולחסוך בעלויות.

התחלתי לעבוד עם דיל טס (DEALTAS) שהם מאחדים חבילות ומפצלים בחינם, יש להם מחשבון מצוין והמשלוחים יצאו לי זולים משמעותית מBUY2USA.

אצל דיל טס עד גודל מסוים של חבילה אז המשקל הנפחי לא חשוב להם אלא רק המשקל הפיזי.

אז אם אתה מתכנן להזמין כמה מוצרים, ממליץ לך לבדוק במחשבון שלהם כמה יעלה משלוח על כולם יחד.

עם BUY2USA, גם אם אתה מזמין 2 מוצרים זהים כמו הסוללה שאתה רוצה, אתה לא יודע כמה תשלם.

אמזון יכולים להכניס את הסוללה לקרטון פי 5 גדול יותר מהסוללה (שגם היא באריזה המקורית שלה) ותשלם הרבה יותר ממה שהמחשבון שלהם מעריך.

אני כן מזמין עם BUY2USA מה שיוצא יותר זול לעומת דיל טס במקרים מסוימים, או בשילוח ימי למשל.

תמיד שווה לבדוק את כל האופציות ולראות מה הכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לנעליים אז עדיף BUY2USA. יש להם מחיר של $20 לנעליים, תלוי במשקל.

אתה יכול למצוא אולי את הנעליים באמזון ולהתחשב במימדים שם. אם אין בכלל אז צריך לשאול או לקחת הימור.

אם אתה מתכוון לנעליים אז עדיף BUY2USA. יש להם מחיר של $20 לנעליים, תלוי במשקל.

אתה יכול למצוא אולי את הנעליים באמזון ולהתחשב במימדים שם. אם אין בכלל אז צריך לשאול או לקחת הימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...