מחשב חדש לא נדלק וספק כוח רועש טרקטור. האם מותר להעלות את שם החנות ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לא נדלק וספק כוח רועש טרקטור. האם מותר להעלות את שם החנות ?

zy2000

Recommended Posts

שלום,

קיבלתי לידיי מחשב ישר מהקרטון שנקנה מרשת מחשבים מוכרת מאוד ודי נדהמתי לגלות שתי תקלות חמורות  אני מניח שהוא לא נבדק לפני מסירה ללקוח.

אני לא מייצג שום בעל אינטרס ואין לי שום עניין לנקוט בעמדה כלשהי כנגד זאת אלא להעלות מקרה וכמובן שכל אחד יעשה עם המידע כרצונו.

מדובר במחשב שולחני... ברגע שהדלקתי אותו לא קיבלתי תצוגה אבל שמעתי את הצפצוף של Boot תקין.

פתחתי את המארז וראיתי שכבל ה PCI-E לא מחובר לכרטיס מסך וברגע שחיברתי התצוגה חזרה.

דבר שני הספק כוח מרעיש כמו ספק של שרת ...משהו לא סביר בכלל שככה ימסר מחשב ללקוח .

הודעתי לבעל המחשב לחזור לחנות כדי שיחליפו לו את ספק הכוח.

מבחינתי המקרה הזה אומר משהו על בקרת האיכות של הרשת לגבי שולחניים ואולי ניתן גם ללמוד על לא איכותי שהורכב מסוג  Power Man

מקריאה של נהלי הפורום לא הבנתי אם נהוג לפרסם את שם הרשת במקרה כזה.

יש לציין שהמחשב נקנה ללא ואני מניח שלא חיברו דיסק עם לפני מסירה ללקוח אחרת אין מצב שלא היו מזהים לפחות את תקלת כרטיס המסך

איציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מותר לך לציין את שם החנות, אין עם זה שום בעיה.

לגבי התקלה, זה לא משהו יוצא דופן, אם המחשב 'מורכב מראש' אין שום סיבה לבדוק אותו ואם מדובר במחשב מותג אז גם אין אפשרות חוקית לפתוח אותו לבדיקה כי האריזה סגורה.

הספק כח שהבאת כאן הוא ג'נרי ולכן הגיוני להניח שיש איתו בעיות, לכן תמיד מומלץ לקנות ספק כח ממותג מוכר בלבד. יש דגמים שקטים ויש דגמים רגילים, השקטים עולים יותר יקר מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...