סוללה מובנית במחשב נייד זה לא חיסרון ענק? והאם זה משנה מאיפה קונים נייד מבחינת האחריו - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללה מובנית במחשב נייד זה לא חיסרון ענק? והאם זה משנה מאיפה קונים נייד מבחינת האחריו

yoni_h

Recommended Posts

1. למיטב ידיעתי סוללה של מחשב נייד ובכלל, נשחקת עם הזמן והפרש הזמן בין טעינה לטעינה קטן עם הזמן כתוצאה מכך. לכן, כשיש סוללה מובנית אין אפשרות לקנות סוללה חדשה ולהחליף אותה כאשר היא נשחקת, ובעצם הניידות של המחשב הופכת להיות כבר לא כל כך רלוונטית כי מסתמכים בעיקר על כבל חשמל. העניין הזה מדאיג אותי כי יש לחברה שלי למשל לפטופ ישן של שהיום הסוללה שלו כבר לא מתפקדת וחייבים להשתמש בו רק כשהוא מחובר עם כבל חשמל.

2. האם זה משנה מאיזה חנות קונים לפטופ מבחינת האחריות? כלומר, אם קונים מחנות שידועה בשירות לקוחות לקוי זה אמור לשנות עבורי משהו, או שזה לא משנה מאיפה קונים כי כל סוגיית האחריות מתבצעת מול החברה של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בד"כ כשהבטריה נחלשת רוב האנשים שוקלים לקנות חדש ואם לא פשוט עובדים איתו כנייח. מעטים האנשים שקונים סוללות למחשב בן 3 שנים. בכל מקרה ניתן להחליף גם למחשב עם פנימית, זה פשוטו דורש התעסקות וידע.

2. אם האחריות היא של היבואן הרשמי (ולא מקביל) אז לא משנה מאיפה קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף מצאתי את הדגם של הסוללה ומצאתי אותה באיביי למכירה. אז עניין הסוללה נפתר כרגע.

יש לי שאלה בנוגע לאחריות של . האחריות של המחשב שאני מתעניין לגביו היא אחריות במעבדות . הבנתי שאם יש תקלה, אני צריך להביא את המחשב עצמאית לאחת המעבדות שלהם, מה שנראה לי נטל לא קטן. האם כדאי תמיד להעדיף מחשב שיש לו אחריות באתר לקוח? הבעיה היא שלא מצאתי מחשב שעונה על הדרישות שלי עם אחריות באתר לקוח, אז האם כדאי לדעתכם "לקחת את הסיכון"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכון מבחינתי הוא שאצטרך לקחת את המחשב עצמאית למעבדה שממש רחוקה מהבית שלי, להמתין עד שהבעיה תתוקן ללא מחשב חלופי ולחזור לאסוף את המחשב מהמעבדה.

במסגרת אחריות באתר לקוח, טכנאי מגיע לביתך ומתקן את המחשב במקום.

באופן כללי, האם הסיכוי שאצטרך לממש אחריות הוא קטן בדרך כלל? (להוציא מקרים של תקלה בדיסק הקשיח, שכן הוא נחשב לרכיב בלתי צפוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

האם זה יהיה מוגזם מדיי לקנות עכשיו רזרבית, שייתכן שאזדקק לה בעוד כ-3 שנים?

אני שואל זאת כי כרגע היא מוצעת למכירה באיביי, אבל בעוד 3 שנים אני לא יודע אם ימשיכו לייצר אותה וכו'.

ואם הסוללה נשארת אצלי מספר שנים מבלי שחיברתי אותה פעם אחת, היא לא מתבלה עם הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...