איפה קונים מחשב ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים מחשב ?

tranquil

Recommended Posts

אני רוצה להעלות פה סוגייה מכאיבה ובעייתית , אשר נוגעת לכל מי שקנה / קונה או מתכנן לקנות מחשב (אם זה בחלקים או במארז).

כמו שאתם יודעים , שוק המחשבים האישיים בארץ הוא תחרותי בצורה שלא תבייש תחרויות באולימפיאדה , שוק רצחני בהחלט .

מה שמוביל לחלק מהחברות לעגל פינות , כמו למכור חלקים משומשים ללא ידיעת הקונים (מעבד לדוגמא - לא משהו שכולם יבדקו ),זאת על מנת לפצות על המחיר הנמוך שהם מוכרים את הציוד על מנת לעמוד בתנאי התחרות הקשים .

תוצאה ישירה של המצב הזה , הינה שחברות מחשבים רבות הן על סף פשיטת רגל (גם אם הן חזק בתודעה של הציבור ומפרסמות במדיה - אין זה מעיד על הצלחה כלכלית ) .

מה שמוביל אותי לדילמה הנצחית - איפה לעזאזל לקנות מחשב ??? .

אני יכול להעיד שכבר תכננתי לקנות מחשב מחברה מאוד ידועה , אבל אז שמעתי שהם על סף פשיטת רגל , עוד חברה שפניתי אליה (שהוזכר שמה באתר זה) לא התייחסה ממש בכבוד , ועוררה את חששותי לגבי קבלת שירות בשלב מאוחר יותר (כמו מימוש אחריות).

על כן , אני פונה אליכם - מומחי המחשבים בבקשת עזרה לי ולכל מי שמתכנן לקנות מחשב .

אם אפשר להקים איזה דיון או הודעה משורשרת על אנשים שקנו במקומות (בהעדפה למרכז הארץ) ומרוצים מרמת החומרה , השירות, אמינות ומחיר .

כיוון שאיני רוצה להשמיץ פה חברות , אני ממליץ לאנשים לפרסם שמות של חברות מומלצות.

אני מודה לכם מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יגיד , שהניסיון הכי טוב שלי , הוא עם זיגזאג(ועוד הרבה אנשים) , לפי כמעט כל האנשים בפורום , זיגזאג היא החנות הכי אמינה , ועם השירות והיחס הכי טוב בישראל.

היא אפילו אינה מפרסמת , מכיוון שהיא לא צריכה , האנשים שקונים אצלה , יודעים לבד איפה היא נמצאת ולמה צריך לקנות שם. , המחירים שם לא תמיד זולים מאוד , אבל בטח ובטח ששווה לקנות שם בגלל השירות. , המחיר שם עכשיו דיי הגיוני ואף זול...

http://www.zigzag2000.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...