ההוכחה שאנטי ציונות היא אנטי שמיות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההוכחה שאנטי ציונות היא אנטי שמיות.

Sargon

Recommended Posts

https://www.yahoo.com/tv/s/jewish-groups-protest-cancellation-u-musicians-spanish-concert-161250514.html

הנקודות החשובות הם שאותו מוזקאי בכלל לא ישראלי אלא אמריקאי יהודי. ובנוסף לא דרשו מאף אמן אחר לענות על שאלות לגבי הקונפליקט בין לפלסטינים.

כל זה בחסות BDS, ארגון שרוצה להחרים את אבל כפי שרואים מונע למעשה מאנטי שמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר להם שגם ספרד הייתה מוסלמית בעבר ושבספרד מוסלמים גורשו מאדמתם ולכן הם כובשים נוצרים איפריאליסטים שחייבים לי יותר הסברים ממה שאני חייב להם.

ובכלל, מה עם הבאסקים? קטלוניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אם להתעלם מהעובדה שהערבים הם גם שמים, אז נניח שציונות היא אידאולוגיה האומרת שלעם יהודי חייבת להיות מדינה משלו.

יש רק בעיה אחת. האידאולוגיה הזאת לאט לאט קורסת. מה זה המהגרים האלה? לא, לא אלה מסודן ואריטראה וגאנה (תצביע על כל מדינה באפריקה-יש משם אחד בישראל) ועוד מקומות מהעולם.

אני מדבר על ההתבוללות שיש בארץ. אחד תימני נסע לאומן והביא משם אוקראינית טהורה. השני נסע לבקר קרובים והביא משם עוד אחת. לא זה שיש לי משהו נגד אוקראיניות. רק מה-הן לא יהודיות.

מה לעשות, יהדות עוברת דרך אם ולא דרך אב. תגידו גיור? מה שווה גיור הבא לא מתוך צורך הנשמה? ומה זה בכלל ולמה אנחנו צריכים את זה? מה המגבלות האלה שדוחפים מכל פינה? שבת, כשרות, טהרת המשפחה.. מאיפה זה הגיע ולמה המושגים האלה עוד קיימים?

ומה זה בכלל היצור הזה-יהודי?

מי זה יהודי?

תמהני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...