גיימינג שולחני 1080P ללא ציוד 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיימינג שולחני 1080P ללא ציוד 5K

zombie

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? השאיפה היא להישאר בתחום ה4500 ואם אפשר אז פחות.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג, ומדיה סנטר.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. סימולטור נהיגה Assetto Corsa, משחקי הFPS למיניהם כגון Far Cry 4 וכו'... the withcer 3.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). המחשב כנראה יהיה מחובר לטלוויזיית 55 אינצ' 1080P וברגע שיצאו אז למשקפי ריפט.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות כמה שיותר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? יש ברשותי ספק כח hx520 בן שלוש ארבע אם זה עוזר...

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? קל עד בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך במערכת הפעלה או תוכנות וגם אין לי בעיה להרכיב את המחשב...

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. איזור המרכז, רצוי שיהיה מקום שירותי ואמין.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בתוך כשבועיים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). ברצוני להשתמש בתוכנת בלוטוס/wifi בכדי לשלוט על המחשב בעזרת הסמארטפון כך שצריך התקן.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אם בעזרת החלפת כרטיס המסך בעוד כשנתיים אוכל להמשיך עם משחקים מודרניים זה יהיה נהדר!

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: נאמר לי שכדאי לי לחכות עוד חודש וחצי מכיוון שצפויה קפיצה טכנולוגית עצומה עם שחרור הskylake וניצול זכרונות 4 האם יש אמת בדבר וכדאי לי לחכות עם הקנייה?בתודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל 10 , שתדע לך יש תוכנה בשם Unified Remote , אני מאוד ממליץ לך לחפש עליה אם אתה מעוניין בשליטה במחשב מהסמארטפון.

בקשר ל 12 , שאלתי את אותה שאלה והתשובה שקיבלתי היא שלא יהיה כזה משמעותי השינויים בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...